11. mistrovské utkání  1.A tř. dorostu sk. B, hřiště: FK Rumburk

diváků: 20, hrací doba: 2 x 45 minut, rozhodčí: Hrneček – Michek, Andrla

Sestava:                                                             Jeništa

střídali (hokejově): Jírovský, Kučera

chyběli: Petrla D., Mach

branka: Demeter, Liška 3, Milák

1. poločas:

3´- centr Hokeho na Miláka, ten zpracoval, střílí, brankář však vyráží

17´- útok hostů středem zakončený střelou do nohou našeho brankáře

24´- po našem rohu střílí Liška hlavou nad

25´- centr Hokeho na hlavu Demetera, jeho hlavičku bravurně vyráží brankář na roh

35´- roh od Hokeho si zastavuje Liška a levačkou k tyči otevírá skóre zápasu 1-0

37´- Liška střílí doprostřed branky, brankář vyráží, Marciňák opakovanou střelou netrefuje branku

39´- Marciňákův roh se po odrazech dostal k Liškovi, ten přihrál Milákovi, který tečovanou střelou zvyšuje na 2-0

2. poločas:

67´- průniková přihrávka Tříska mezi stopery na Lišku, který střelou tečovanou brankářem dává branku na 3-0

72´- po výkopu Jeništy zastavuje míč Demeter, přihrává Liškovi a ten střelou do šibenice dává svůj hattrick a vedeme už 4-0

78´- Kramer obešel kličkami tři hráče přihrál Demeterovi a ten střelou na zadní tyč stanovuje konečné skóre na 5-0

Kromě počátečních 15 minut druhého poločasu jsme byli na hřišti jasně lepším týmem. Soupeře jsme nepustili do vážnější šance a svoje jsme dokázali proměnit. Kdybychom při zakončení dalších útoků zachovali chladnější hlavu, mohlo být skóre výrazně vyšší. Střelecky se zaskvěl Josef Liška třemi brankami. Kluky za předvedený výkon chválím!