Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých – 18. kolo - 23.04.2022 - FK Dolní Poustevna : MSK Benešov nad Ploučnicí

Nastoupili :

Slanina Josef, Karpíšek David, Koleňák Petr,      Šolín Josef,    Svačina Jan,  Šafránek Štěpán, Šach   Petr, Soukup       Vladimír, Soukup Vladimír st., Príhoda Tomáš, Tomek  Zbyněk,   Novák Lukáš, Pavlovič Michal, Hajduk Jaroslav.

Vedoucí družstva : Škrabák Jaroslav      Trenér : Svačina Václav

Hlavní rozhodčí :  Šťastný Zdeněk    Asistenti : Šefčík Ladislav, Šefčík Michal

Střelci utkání za FK :     Slanina Josef a Pavlovič Michal

Žluté karty FK :          Slanina Josef, Novák Lukáš, Príhoda Tomáš, Svačina Jan

Červené karty :     0

Dnes jsme sehráli další utkání na domácím hřišti s celkem MSK Benešov nad Ploučnicí. Soupeř dorazil pouze s 11 hráči a zřejmě s taktikou zodpovědně bránit a vyrážet do brejkových situací. Od začátku utkání jsme byli aktivnější na balonu. Dobře jsme soupeře napadali a nutil je k chybám. Po jedné pěkné akci jsme vstřelili i vedoucí branku. Jenže naši hráči po vstřelené brance spíše přestali hrát, místo toho aby soupeře donutili k dalším chybám. Děláme strašně moc individuálních chyb a z toho dostáváme laciné góly. Soupeři je dokážou oproti nám proměňovat. Do poločasu jsme se dostali do vedení 2:1 po krásnem centru a pěkné hlavičce Slaniny.

Do 2.poločasu jsme šli s tím soupeře dorazit,ale opět nás srazily naše velké chyby a soupeř je trestal. Díky našim chybám zvítězili 3:2 a odvážejí si 3body do tabulky.

Závěr utkání byl vyhrocený a v 90. minutě, po vzájemné potyčce, udělil rozhodčí 4 žluté karty. Za domácí je obdrželi Novák Lukáš a Tomáš Príhoda, za soupeře Hamouz Jiří a Hanzl Josef

.V současné době jsme v tabulce na 11 místě a ještě sehrajeme odložené podzimní utkání  10. kola s SK Šluknov „B“ ve středu 18. května 2022.

Příští zápas hrajeme na hřišti soupeře TJ Krásná Lípa v sobotu 30.4.2022,  začátek utkání 17,00 hod.

Svačina Václav

18. kolo - 23.04.2022 17:00
datum a čas domácí hosté skóre
23.04.2022 17:00 SK Velký Šenov (13) TJ SK Markvartice z.s. (6) Nezahájeno
23.04.2022 17:00 FK Mikulášovice (11) Tělovýchovná jednota Krásná Lípa, z.s. (8) 1 : 1 (PK:4:2)
23.04.2022 17:00 TJ Spartak Boletice n.L.,z.s. (10) SK Březiny z.s. (9) 1 : 1 (PK:3:5)
23.04.2022 17:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (12) MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (7) 2 : 3
23.04.2022 17:00 TJ Spartak Jiříkov, z.s. (2) SK Verneřice z.s. (4) 3 : 2
23.04.2022 17:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží (1) FK Malšovice, spolek (5) 1 : 3
24.04.2022 17:00 SK Šluknov "B", z.s. (14) SK Slovan Jiřetín pod Jedlovou z.s. (3) 2 : 4