Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

16. mistrovské utkání, 1.A tř. dorostu - sobota 21.5.2022 - FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA – TJ HVĚZDA TRNOVANY "B“

publikováno 27.05.2022

PŘEKVAPIVÁ, ALE ZASLOUŽENÁ VÝHRA

sobota 21.5.2022 od 10.00 hod.

16. mistrovské utkání, 1.A tř. dorostu sk. B, hřiště: FK Rumburk

diváků: 41, hrací doba: 2 x 45 minut, rozhodčí: Forro – Špína, Böhm (laik)

FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA –  TJ HVĚZDA TRNOVANY "B“

4 – 3  ( 1 : 1) po penaltách

sestava:                                                             Jeništa

Jírovský          Müller           Kučera        Marciňák

Petrla T.         Třísko            Milák           Hoke

Demeter        Liška

střídali (hokejově): Demeter J., Petrla D.

chyběli: Mach, Richter, Rouha, Kramer

branky: Demeter K. 3 (1x PK)

1. poločas:

5´- hosté po rohu nastřelují hlavou tyč naší branky

23´- po výkopu brankáře útok soupeře středem, následovala průniková přihrávka na

útočníka, který akci zakončil střelou k tyči a prohráváme 0-1

33´- Třísko vysunul přihrávkou mezi beky K. Demetera a ten podél vyběhnutého brankáře

vyrovnal střelou k tyči 1-1

2. poločas:

48´- Jeništa vyboxoval po rohu míč na velké vápno, soupeř vystřelil na branku, střelu na

malém vápně tečoval hráč stojící v jasném ofsajdu, pomezní nemává, hlavní branku

uznává a zase prohráváme 1-2

54´- Marciňák poslal dlouhý nákop na brankáře, tomu míč vypadl z ruky a tak K. Demeter

zavěsil pohodlně do prázdné branky 2-2

57´- útok soupeře po lajně zakončen střelou nad naši branku

62´- Liška naráží K. Demeterovi a ten střelou z jedné míjí pravou tyč

75´- nedůraz v naší obraně využívá soupeř střelou do břevna, míč se k němu odrazil zpět a

ten hlavičkou nad našeho brankáře pohodlně skóruje pod břevno na 2-3

77´- K. Demeter sražen ve vápně, následovala penalta, kterou sám hráč proměnil 3-3

84´- střela Miláka do břevna

89´- naše špatná malá domů skončila soupeřovou střelou do boční sítě

Penaltový rozstřel: domácí – 9 x ANO, hosté – 8x ANO, 1x NE (Jeništa chytá penaltu hostujícímu brankáři), celkem 9:8 pro domácí

Favorit si přijel pro výhru a prohrál. Kluky musíme za předvedený výkon pochválit,

střelecky i herně se zaskvěl K. Demeter. Blahopřejeme.