1.kolo/SK Plaston Šluknov B - FK Dolní Poustevna 4:2 (0:1)

Velmi olmazené mužstvo podalo celkem dobrý výkon.

\"\"

Střídání : 65´Nedvěd -> Michel, 76´Sivák -> Mitternacht
Branky:  11´Gláser M (Suk),
59´+65´domácí, 67´Kosovský (Hrdlička),´71´+75´domácí

Tabulka

K prvnímu mistrovskému utkání jsme odjížděli poněkud rozčarováni. V16:00 jsme měli na srazu, až na tři výjimky, pouze hráče věkem spadající do dorostu. Jak je vidět na sestavě, k zápasu nastoupili především oni. Z původního kádru A mužstva zůstalo pár jedinců, kterým není jedno, jak fotbal v Poustevně dopadne.
Musím však konstatovat, a věřím, že mi dají za pravdu i diváci, že se omladina s nastalou situací poprala velice dobře. V první půli se nám v jedenácté minutě zásluhou Mirka Glásera, povedlo vstřelit branku a to kluky povzbudilo. Dokázali se Šluknovskými udržet krok až do poločasu a výsledek udržet. Je potřeba se také zmínit, že fotbalové štěstí k nám bylo dosti nakloněno. Soupeř měl několik šancí, které sám spálil. Ale to k fotbalu patří. Do druhé půle jsme nastupovali s cílem, nedostat rychlé góly, přece jenom by se to na psychice mládí podepsalo. V 59. minutě přišel vyrovnávací gól. Další pak v 65 minutě na 2:1, když se odrazil odkopávaný míč od protihráče rovnou do naší branky. V této fázi se již projevovala zkušenost a hlavně fyzička Šluknovských hráčů. Přesto se nám povedlo obratem v 67. minutě po pěkné Hrdličkou zahraném rohu, se štěstím vyrovnat. Brankář neudržel balón a ten se od tyče odrazil do brány. V 71. minutě jsme po naší chybě dostali třetí branku a v 75. minutě se skóre uzavřelo na konečných 4:2. Dalo by se říct, že tato desetiminutovka rozhodla zápas.
Poděkování patří všem hráčům, kteří se k tomuto zápasu dostavili. Věřme, že jim chuť a nasazení vydrží a vybudujeme společně perspektivní mladé družstvo.*

1. kolo okresní soutěže starších žáků - Sever - Neděle 8.9.2019
ZBYTEČNÁ PROHRA HOSTŮ Neděle 8.9.2019 od 10.00 hod.       &nbs 1. kolo okresní soutěže starších žáků - Sever diváků: ...