Úvod » Okresní přebor starších žáků » Výsledky utkání

Okresní přebor starších žáků - 5. kolo - 4.10.2015 - Jiříkov 12 : 2 (6 : 0)

publikováno 06.10.2015

V 5.kole jsme jeli do Jiříkova. Prvních 18.minut jsme hráli celkem vyrovnanou hru, ale po obdržené první brance jsme úplně propadli. Na začátku druhého poločasu jsme dokázali soupeře trochu zatlačit a vstřelit dvě branky. Soupeř, po našich hrubých chybách v obraně, nám do konce zápasu dal ještě dalších pět branek na konečný stav 12 : 0.

Okresní přebor starších žáků pokračoval 5.kolem  v neděli 4.10.2015 od 10,00 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na hřišti Spartaku Jiříkov. Vedoucí mužstva - Bareš Jan (st.), kapitán mužstva - Bareš Jan (ml.).

FK Dolní Poustevna nastoupil v sestavě :

Brankář   -   Klinger Jiří

Obrana    -   Nejedlý Jiří, Pokorný Jan, Bednář Marek, Frnčo František

Záloha     -   Bareš Jan, Hauser Jan, Kreibich Daniel,

Útok        -  Kaitman David, Chalánek Adam

Náhradníci -  Radek, Kuba

Střelcem branky za FK Dolní Poustevnu byl : Hauser Jan (2x)

Ve čtvrtém utkání letošní sezony prohráli naši žáci na  hřišti SpartakuJiříkov 12 : 2 , první poločas 6 : 0.

Hodnocení vedoucím mužstva :

V 5.kole jsme jeli do Jiříkova, který jsme v minulé sezóně za ml.žáky dokázali porazit, ale za st.žáky, bez posil starších kluků, byl průběh zápasu v převaze domácích. Prvních 18.minut jsme hráli celkem vyrovnanou hru, ale po obdržení první branky jsme úplně propadli a na konci prvního poločasu to bylo již 6:0. Na začátku druhého poločasu jsme,  po další obdržené brance, dokázali soupeře trochu zatlačit a vstřelit dvě branky(7:2). Soupeř to nezabalil a po našich hrubých chybách v obraně nám do konce zápasu nasázel dalších pět branek.