Úvod » Rozlosování 2016-2017 » Podzim 2016
Rozlosování soutěží - podzim 2016
publikováno 10.07.2016 (aktualizováno 19.07.2016)
Okresní přebor dospělých – rozlosování – podzim 2016 | ||||
Kolo | Datum | Hodina | Domácí | Hosté |
1 | 03.09.16 | 17.00 | FK Dolní Poustevna | TJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou |
2 | 10.09.16 | 17.00 | SK Březiny | FK Dolní Poustevna |
3 | 17.09.16 | 17.00 | FK Dolní Poustevna | FK Malšovice |
4 | 24.09.16 | 16.30 | FK Dolní Poustevna | FK Mikulášovice |
5 | 01.10.16 | 16.00 | TJ Dolní Habartice | FK Dolní Poustevna |
6 | 08.10.16 | 16.00 | FK Dolní Poustevna | TJ Krásná Lípa |
7 | 16.10.16 | 15.30 | SK Plaston Šluknov "B" | FK Dolní Poustevna |
8 | 22.10.16 | 15.30 | FK Dolní Poustevna | TJ SK Markvartice |
9 | 29.10.16 | 14.30 | FK ČL Těchlovice | FK Dolní Poustevna |
10 | 05.11.16 | 14.00 | FK Dolní Poustevna | Tatran Rybniště |
11 | 12.11.16 | 14.00 | SK Dobkovice | FK Dolní Poustevna |
Okresní přebor starších žáků – rozlosování – podzim 2016 | ||||
Kolo | Datum | Hodina | Domácí | Hosté |
1 | 03.09.16 | 10.00 | FK Dolní Poustevna | SK Plaston Šluknov |
2 | 10.09.16 | 10.00 | TJ Union Děčín | FK Dolní Poustevna |
3 | 17.09.16 | 10.00 | FK Dolní Poustevna | FK Malšovice |
4 | 24.09.16 | 10.00 | FK Dolní Poustevna | FK Chřibská |
5 | 02.10.16 | 10.00 | FK Varnsdorf | FK Dolní Poustevna |
6 | 09.10.16 | 10.00 | FK Dolní Poustevna | FK Česká Kamenice |
7 | 16.10.16 | 10.00 | Spartak Jiříkov | FK Dolní Poustevna |
8 | 22.10.16 | 10.00 | TJ Union Děčín | FK Dolní Poustevna |
9 | 29.10.16 | 10.00 | FK Dolní Poustevna | FK Malšovice |
10 | 05.11.16 | 10.00 | FK Dolní Poustevna | FK Varnsdorf |
Okresní přebor starších přípravek – rozlosování – podzim 2016 | ||||||||
Okresní přebor starších přípravek byl rozdělen do 3 skupin (Sever, Střed, Jih). | ||||||||
FK Dolní Poustevna je zařazen do skupiny Sever. | ||||||||
Skupina - Sever | ||||||||
FK Varnsdorf | ||||||||
FK Dolní Poustevna | ||||||||
SK Velký Šenov/Vilémov | ||||||||
SK Plaston Šluknov | ||||||||
FK Rumburk | ||||||||
SK Skloluxus Lipová | ||||||||
Turnaj | Den | Datum | Hodina | Místo | ||||
1 | Neděle | 04.09.16 | 10.00 | Šluknov | ||||
2 | Neděle | 11.09.16 | 10.00 | Lipová | ||||
3 | Středa | 14.09.16 | 17.00 | Varnsdorf | ||||
4 | Neděle | 18.09.16 | 10.00 | Šluknov | ||||
5 | Neděle | 25.09.16 | 10.00 | Dolní Poustevna | ||||
6 | Středa | 28.09.16 | 10.00 | Varnsdorf | ||||
7 | Sobota | 01.09.16 | 10.00 | Rumburk (hřiště Jiříkov) | ||||
8 | Neděle | 09.10.16 | 10.00 | Lipová | ||||
9 | Neděle | 16.10.16 | 10.00 | Velký Šenov/Vilémov | ||||
10 | Neděle | 23.10.16 | 10.00 | Dolní Poustevna | ||||
11 | Neděle | 30.10.16 | 10.00 | Velký Šenov/Vilémov | ||||
12 | Sobota | 05.11.16 | 09.00 | Rumburk (hřiště Jiříkov) |
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: fotbal
Návštěv: 50581
Dnes: 0
Online: 3