Úvod » Okresní přebor starších žáků » Výsledky utkání

Okresní přebor starších žáků - 10. kolo - 08.11.2015 - FK Dolní Poustevna - Spartak Jiříkov 1 : 7 (1 : 1)

publikováno 08.11.2015 (aktualizováno 11.11.2015)

Okresní přebor starších žáků pokračoval 10.kolem. FK Dolní Poustevna hrál na domácím hřišti proti Spartaku Jiříkov. Utkání začalo pro domácí příznivě a ve 24. minutě brankou Jana Hausera se ujali vedení 1 : 0. Soupeř dokázal do poločasu vyrovnat na 1 : 1. Dobrý výsledek prvního poločasu se brzy změnil. Do konce utkání hosté přidali ještě dalších 6 branek na konečný stav 7 : 1 pro hosty z Jiříkova.

Okresní přebor starších žáků pokračoval 10.kolem  v neděli 08.11.2015 od 10,00 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na  domácím hřišti proti Spartaku Jiříkov.Vedoucí mužstva - Bareš Jan (st.), kapitán mužstva - Bareš Jan (ml.).

FK Dolní Poustevna nastoupil s těmito hráči :

Pokorný Jan, Nejedlý Jiří, Bednář Marek, Frnčo František, Bareš Jan, Klinger Jiří, Hauser Jan, Kaitman David Barák Jakub, Vávra Radek, Bareš Filip, Holub Petr

Utkání 10. kola začalo pro domácí příznivě. Ve 24. minutě brankou Jana Hausera se ujali vedení 1 : 0. Soupeř dokázal do poločasu vyrovnat brankou Miloše Koluška v 30. minutě. Dobrý výsledek prvního poločasu se brzy změnil, Miloš Koloušek z Jiříkova se prezentoval mimořádným střeleckým výkonem a vstřelil v rozpětí 10 minut další 3 branky. Do konce utkání hosté přidali ještě další 3 branky na konečný stav 7 : 1 pro hosty z Jiříkova.

Střelec branky za Dolní Poustevnu : Hauser Jan

Hodnocení vedoucího mužstva :

Do zápasu jsme nastoupili s cílem uhrát v posledním kole podzimní části co nejlepší výsledek. V prvním poločase se nám to dařilo a po zásluze jsme šli, po krásném gólu Hausera, do vedení. Soupeři se povedlo vyrovnat až z ofsajdové pozice a naše hráče to dost mrzelo. Do konce poločasu už žádný gól nepadl. Druhý poločas byl z naší strany úplně katastrofální. Soupeř nás začal přehrávat kombinační hrou a díky naší nedůsledné hře v obraných fází nám začal vstřelovat jednu branku za druhou až skoro do prázdné brány. Šance na vstřelení branky jsme sice měli,ale bez zdárného úspěchu. Tak snad se nám na jaře bude dařit lépe.