Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 13.kolo - 14.11.2015 - Jiskra Staré Křečany - FK Dolní Poustevna 3 : 1 (2 : 0)

publikováno 14.11.2015 (aktualizováno 16.11.2015)

Poslední utkání podzimní části Okresního přeboru dospělých se našim hráčům vůbec nepovedlo. V úvodu utkání promarnil Vilém Hájek možnost ujmout se vedení neproměněným pokutovým kopem. V utkání kde bylo uděleno 5 žlutých karet a 2 červené zvítězili domácí Jiskra Staré Křečany 3 : 1. Škoda, že naši hráči promarnili možnost lepšího umístění v závěru prvé poloviny soutěže.

Okresní přebor dospělých pokračoval 13.kolem  v sobotu 14.11.2015 od 13,30 hodin. FK Dolní Poustevna hrál na hřišti soupeře ve Starých Křečanech

Vedoucí mužstva - Moravec Břetislav (st.), trenér - Soukup Vladimír, kapitán mužstva - Karpíšek David.

FK Dolní Poustevna nastoupil v sestavě :

Brankář   -   Moravec Břetislav (ml.)

Obrana    -   Galbavý David, Svačina Jan, Soukup Vladimír, Koleňák Petr

Záloha     -   Mitternacht Robert,  Karpíšek David, Kern Miroslav, Hejl Adam

Útok        -   Hájek Vilém, Hrdlička David

Náhradníci : Šolín Josef, Margala Jiří, Šafránek Štěpán, Príhoda Tomáš

Ve třináctém, posledním utkání podzimní části nového ročníku Okresního přeboru dospělých prohrál  FK Dolní Poustevna na  hřišti   Jiskry Staré Křečany  3 : 1 , první poločas 2 : 0.

Poslední utkání podzimní části Okresního přeboru dospělých se našim hráčům vůbec nepovedlo. V úvodu utkání promarnil Vilém Hájek možnost ujmout se vedení neproměněným pokutovým kopem v 9. minutě. O 3. minuty později využil stejnou šanci soupeř a pokutový kop proměnil Adamec David a domácí se ujali vedení 1 : 0. Do poločasu domácí zvýšili vedení na 2 : 0 brankou, kterou vstřelil Demeter Michal ve 42.minutě. V utkání kde bylo uděleno 5 žlutých karet a 2 červené zvítězili domácí 3 : 1, když další branku soupeře vstřelil domácí hráč Beneš Martin v 55. minutě. V 86. minutě se našim hráčům podařilo snížit na konečný stav 3 : 1 brankou Davida Karpíška po centru Jana Svačiny. Škoda, že naši hráči promarnili možnost umístit se v podzimní části do 3 místa a nakonec končí na 5 místě.

Střídání : 38. minuta Šafránek Štěpánj střídá Mitternachta Roberta, 75. minuta Príhoda Tomáš střídá Hájka Viléma

Žlluté karty : 14. minta Kern Miroslav, 65. minuta Koleňák Petr, 78. minuta Karpíšek David

Červená karta : 86. minuta Galbavý David

Střelec branky za naše mužstvo : Karpíšek David

Hodnocení vedoucího mužstva :

Utkání se hrálo na velmi špatném povrchu hřiště. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, soupeře jsme přehrávali, nedovolili jsme mu téměř vůbec nic,  vypadalo to na jasnou výhru, jenže opak je pravdou. Neproměnili jsme několik vyložených šancí a na naše mužstvo začala padat nervozita . V 9. minutě po sražení Hrdličky v pokutovém území nařídil rozhodčí pokutový kop, který bohužel Hájek neproměnil. Od této chvíle místo, abychom pokračovali v naší hře tak jsme začali diskutovat a komentovat výroky rozhodčích, vyčítat chyby jeden druhému. Soupeř toho využil a do poločasu nám střelil 2. góly – pokutový kop 12.minuta  Adamec a ze hry v 42.minutě Demeter. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu, moc jsme mluvili a diskutovali, v 55.minutě nás potrestal 3.gólem Beneš. Změnit stav utkání se nám podařilo až v závěru utkání a to v 86. minutě, kdy přesný centr Svačiny našel Karpíška, který umístěnou hlavičkou určil konečný stav utkání na 3 : 1. Kdyby se proměnila jen polovička šancí, které jsme zahodili nemohli jsme odjíždět poraženi. Soupeř nás přehrál především svoji disciplínou i přesto, že hrál od 66. minuty jen v deseti bez  Adamce který po druhé žluté kartě uviděl červenou a musel předčasně do sprch. Červenou kartu uviděl i náš hráč a to Galbavý / za urážky rozhodčího /. Kdo si zaslouží pochvalu to jsou naši fanoušci, kteří nás přijeli podpořit, bohužel naše hra je nemohla potěšit. Děkujem fanouškům za podporu.