Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 15.kolo - Dolní Poustevna - Spartak Jiříkov 0 : 3

publikováno 04.04.2016

Herní projev našeho mužstva byl hodně špatný. První velkou šanci měli domácí, bohužel ji neproměnili. To bylo z naší stránky vše . K další střele jsme se po celý zápas nedostali a soupeř nás potrestal třemi góly.

Mistrovské utkání Okresního přeboru dospělých -  02.04.2016

V 15. kole Okresního přeboru dospělých na stadionu v Dolní Poustevně se utkal domácí FK Dolní Poustevna se Spartakem Jiříkov. Utkání vyhráli hosté 3 : 0, poločas 1 : 0.

Sestava FK Dolní Poustevna

Brankář :      Hofman Jiří

Obrana :      Tomek Zbyněk, Svačina Jan, Soukup Vladimír, Lebeda Mirek

Záloha :       Mitternacht Robert, Karpíšek David, Kern Miroslav, Hejl Adam

Útok :          Hájek Vilém, Hrdlička David

Náhradníci : Šafránek Štěpán, Moravec Břetislav, Šanda Martin , Príhoda Tomáš, Koleňák Petr

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st, . Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí Procházka Radek,  Asistenti Pilecký Martin, Majstršín Marek

Střídání :       50. minuta Koleňák Petr za Miternacht Robert

65. minuta Príhoda Tomáš za Svačina Jan

72. minuta Šafránek Štěpán za Hájek Vilda

Žluté karty    27. minuta Hájek Vilda za komentování výkonu rozhodčího

70. minuta Tomek Zbyněk za faul na pronikajícího hráče

Těžko se hodnotí utkání, kdy herní projev našeho mužstva byl hodně špatný, za zmínku snad stojí pouze to, že se utkání hrálo za krásného jarního počasí od 16,30 hodin. První velkou šanci měli domácí, bohužel jsme ji neproměnili – po prvé straně unikl Hrdlička a přesným centrem našel ve velkém vápně Hájka , který nastřelil břevno. To bylo z naší stránky vše . K další střele jsme se po celý zápas nedostali a soupeř nás potrestal třemi góly. V 32. minutě se ujal vedení a své vítězství potvrdil těsně před závěrem utkání a to v 85. minutě a v 87. minutě .

Tréniky A týmu úterý a čtvrtek od 17,30 hodin.

K  dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 9.4.2016 do Dolních Habartic výkop v 16,30 hod.

Odložené utkání s Jiřetínem se koná v neděli 10.4.2016. výkop v 15,00 hodin.