Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých – 20. kolo - 7.05.2015 - Dolní Poustevna - Těchlovice 2 : 4 (2 : 3)

publikováno 08.05.2016

Do Dolní Poustevny přijel soupeř, který byl po taktické stránce velmi dobře připraven. Hrál to co potřeboval, dobře bránil a z rychlých protiútoků skóroval. Soupeř nás školil z jednoduchosti, tvrdosti a především z plnění taktiky. Zodpovědně bránil a po našich chybách jeho útoky směřovaly do otevřené obrany. Na omluvu našeho týmu, máme hodně mladý a perspektivní tým, který je schopen, když na sobě bude pracovat, hrát v blízké budoucnosti o přední příčky této soutěže.

Okresní přebor dospělých – 20. kolo - 7.05.2015

Dolní Poustevna - Těchlovice 2 : 4 (2 : 3)

Sestava FK Dolní Poustevna :

Brankář : Moravec Břetislav

Obrana : Koleňák Petr, Soukup Vladimír, Miternacht Robert

Záloha : Svačina Jan, Karpíšek David, Kern Miroslav, Hrdlička David, Hejl Adam

Útok : Hájek Vilém, Galbavý David

Střídačka : Šafránek Štěpán, Tomek Zbyněk, Lebeda Mirek, Príhoda Tomáš, Hofman Jiří, Šanda Martin

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Trenér : Soukup Vladimír                                   Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí : Hejl Jakub                              Asistenti : Hýbl Josef, Majstršín Marek

Střelci za FK Dolní Poustevna : 10 min. Kern Miroslav, 17. min. Hrdlička David

Střelci za TJ Krásná Lípa : 5. a 29 min. Vobecký Michal , 15 a 75 min. Trlica Petr

Žluté karty za FK Dolní Poustevna :

Kern Miroslav 40. minuta, Galbavý David 76.minuta, Hejl Adam 51 . minuta

Střídání : 35 min. Tomek za Svačinu , 46 min. Príhoda za Hájka, 65 min. Lebeda za Mitternachta,

78 min. Šafránek za Galbavého.

Do Dolní Poustevny přijel soupeř, který byl po taktické stránce velmi dobře připraven. Hrál to co potřeboval, dobře bránil a z rychlých protiútoků skóroval.

V 5. té minutě po faulu Mitternachta soupeř zahrával trestný kop a z hranice velkého vápna nastřelil břevno a odražený míč dorazil do branky Vobecký Michal. 0 : 1, v 10. té minutě soupeř fauluje Karpíška, trestný kop z pravé strany zahrával Hejl Adam a jeho přesný centr umístil hlavou do branky Kern Miroslav 1 : 1, uběhlo pět minut a v 15 minutě soupeř po rohovém kopu a chybě naší obrany Trlica Petr dostává Těchlovice do vedení na 2 : 1. v 17.té minutě dokáže Hrdlička David obejít tři soupeřovi hráče a z hranice velkého vápna střelou k levé tyči srovnává na 2 : 2, v 29.té minutě soupeř uniká do otevřené obrany, z pravé strany přichází centr, který přesnou hlavičkou umisťuje Vobecký Michal, střílí gól a soupeř se ujímá vedení 2 : 3, v 75.té minutě Trlica Petr zahrává trestný kop a po hrubé chybě našeho brankáře soupeř zvyšuje na konečných 2 : 4.

Soupeř nás školil z jednoduchosti, tvrdosti a především z plnění taktiky. Zodpovědně bránil a po našich chybách jeho útoky směřovaly do otevřené obrany. Na omluvu našeho týmu, máme hodně mladý a perspektivní tým, který je schopen, když na sobě bude pracovat, hrát v blízké budoucnosti o přední příčky této soutěže.

Trénink - úterý 10.5.2016 od 17,30 hod a pátek 13.5.2016 od 17,30 hodin

Příští utkání - 14.05.2016 Starý Šachov -Dolní Poustevna 17,00 hodin, sraz hráčů 15,00 hodin.