Úvod » Okresní přebor dospělých - "A" mužstvo » Výsledky utkání

Okresní přebor dospělých - 21. kolo – 14.5.2016 - Starý Šachov - Dolní Poustevna

publikováno 17.05.2016

Utkání s posledním mužstvem soutěže jsme chtěli vyhrát, ale hráli jsme velmi špatně nedokázali jsme proměnit vyložené gólové šance. Zápas jsme si prohráli sami a to tím, že neproměňujeme vyložené šance. Mrzí mě přístup některých hráčů, kteří raději zvolí jinou akci a bez omluvy se nedostaví k utkání.

Okresní přebor dospělých  - 21. kolo – 14.5.2016

Starý Šachov - Dolní Poustevna  2 : 0  (1 : 0)

Sestava FK Dolní Poustevna

Brankář :   Karpíšek David

Obrana :    Tomek Zbyněk,  Kern Miroslav,  Soukup Vladimír, Koleňák Petr

Záloha :     Mitternach Robert,  Hejl Adam,  Hrdlička David,  Svačina Jan

Útok :        Hájek Vilém, Galbavý David

Střídačka : Šafránek Štěpán

Vedoucí družstva :   Moravec Břetislav st.

Trenér : Soukup Vladimír                 Zdravotník : Steinbach Jiří

Hlavní rozhodčí : Dvořák Martin      Asistenti : Havran Jan, Šefčík Michal

Střelci  za Starý Šachov :     45. min Klepsa Ondřej , 72. min Čerych Karel

Střídání :  74.min. za Mitternahta Roberta Šafránek Štěpán

Žluté karty :  Svačina Jan 56. min. , Soukup Vladimír 57. min.,  Koleňák Petr 85. min.,

Hejl Adam 85. min.

Utkání s posledním mužstvem soutěže jsme chtěli vyhrát, ale hráli jsme velmi špatně nedokázali jsme proměnit v prvním poločase tři vyložené gólové šance a soupeř nás potrestal v 45. minutě a ujal se vedení 1 : 0 . V druhém poločase jsme opět pokračovali v neproměňování tutovek a v 72. minutě přišel opět trest v podobě druhého gólu 2 : 0.

Za zmínku stojí nekvalitní hřiště, a též velmi špatný výkon hlavního rozhodčího, který utkání řídil jednostranně ( kouskoval hru, fauly na naše hráče odpískal vyloženě pouze v případě, že už to bylo moc okaté a nám odpískal každý kontakt se soupeřovým hráčem). Nechci se vymlouvat, jen to konstatuji. Samozřejmě jsme si zápas prohráli sami a to tím, že neproměňujeme vyložené šance.

Mrzí mě přístup některých hráčů, kteří raději zvolí jinou akci a bez omluvy se nedostaví k utkání a raději pak ani nezvednou telefon když se jim volá.

Příští zápas Dolní Poustevna – Šluknov B hrajeme na hřišti v Lipové v sobotu 21.05.2016

od 17,00 hodin. Sraz hráčů v 15,50 hodin – odjezd 16,00 hodin.