Úvod » Okresní přebor star.přípravek » Výsledky utkání

Přátelské utkání st. přípravek - Dolní Poustevna - Vilémov 13:12

publikováno 16.06.2016

Přátelské utkání st. přípravek

Dolní Poustevna - Vilémov 13:12

V rámci předprázdninových pravidelných turnajů v kopané mezi přípravkami Dolní Poustevny a Vilémova došlo v pátek 10.6. k dalšímu srovnání výkonnosti. Akci ovlivnila neúčast více dětí obou týmů - školní výlety a rodinné akce - a tak bylo rozhodnuto, že dojde k jednomu delšímu utkání a to na 3x20 minut s tím, že si dostatečně zahraje všech 7 hráčů domácích a 8 borců hostujícího družstva. Pod rozjasněným nebem a za příjemné teploty, při účasti 45 rodičů a ostatních diváků odřídil pan Kramer velice zdařilý zápas, ve kterém se oba týmy pravidelně střídali ve vedení. K vidění bylo mnoho zdařilých akcí při hře v poli a velké množství střeleckých pokusů, dost často úspěšných, což potvrzuje konečné vysoké skóre. Jaký byl vývoj? Po první třetině remíza, po druhé vedení Vilémova a nakonec vítězství domácích tím nejtěsnějším rozdílem. Význam páteční akce podtrhuje i účast zástupce Schrödingerova institutu p.Švarce !

Sestava D.P.: Hauser – Ungr, Kramer, Šolc, Holub, Kramer, Kalčík,   Nejedlý

Konečné vysoké skóre zajistili:

za D.Poustevnu - Holub 9x, Šolc 2x, Jírovský a Kramer každý 1x.

za Vilémov - Švitorka 4x, Onderka 4x, Hercík 3x a Smělík jednou.

Závěrem hezkého odpoledne byla zveřejněna informace o velkém turnaji přípravek, jenž proběhne pod vilémovským pořadatelstvím 25.června 2016 ve fotbalové aréně ve Vilémově, kdy již v této chvíli registrujeme 10 účastníků a to i ze sousedního Německa.