Úvod » Rozlosování 2016-2017 » Podzim 2016

Rozlosování soutěží - podzim 2016

publikováno 10.07.2016 (aktualizováno 19.07.2016)

Okresní přebor dospělých – rozlosování – podzim  2016
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
1 03.09.16 17.00 FK Dolní Poustevna TJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou
2 10.09.16 17.00 SK Březiny FK Dolní Poustevna
3 17.09.16 17.00 FK Dolní Poustevna FK Malšovice
4 24.09.16 16.30 FK Dolní Poustevna FK Mikulášovice
5 01.10.16 16.00 TJ Dolní Habartice FK Dolní Poustevna
6 08.10.16 16.00 FK Dolní Poustevna TJ Krásná Lípa
7 16.10.16 15.30 SK Plaston Šluknov "B" FK Dolní Poustevna
8 22.10.16 15.30 FK Dolní Poustevna TJ SK Markvartice
9 29.10.16 14.30 FK ČL Těchlovice FK Dolní Poustevna
10 05.11.16 14.00 FK Dolní Poustevna Tatran Rybniště
11 12.11.16 14.00 SK Dobkovice FK Dolní Poustevna

 

Okresní přebor starších žáků – rozlosování – podzim  2016
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
1 03.09.16 10.00 FK Dolní Poustevna SK Plaston Šluknov
2 10.09.16 10.00 TJ Union Děčín FK Dolní Poustevna
3 17.09.16 10.00 FK Dolní Poustevna FK Malšovice
4 24.09.16 10.00 FK Dolní Poustevna FK Chřibská
5 02.10.16 10.00 FK Varnsdorf FK Dolní Poustevna
6 09.10.16 10.00 FK Dolní Poustevna FK Česká Kamenice
7 16.10.16 10.00 Spartak Jiříkov FK Dolní Poustevna
8 22.10.16 10.00 TJ Union Děčín FK Dolní Poustevna
9 29.10.16 10.00 FK Dolní Poustevna FK Malšovice
10 05.11.16 10.00 FK Dolní Poustevna FK Varnsdorf

 

Okresní přebor starších přípravek – rozlosování – podzim  2016
                 
                 Okresní přebor starších přípravek byl rozdělen do 3 skupin (Sever, Střed, Jih).    
                 FK Dolní Poustevna je zařazen do skupiny Sever.      
                 
                 
                 
    Skupina  - Sever      
                 
    FK Varnsdorf    
    FK Dolní Poustevna    
    SK Velký Šenov/Vilémov    
    SK Plaston Šluknov    
    FK Rumburk    
    SK Skloluxus Lipová    
                 
                 
                 
    Turnaj Den Datum Hodina Místo    
    1 Neděle 04.09.16 10.00 Šluknov    
    2 Neděle 11.09.16 10.00 Lipová    
    3 Středa 14.09.16 17.00 Varnsdorf    
    4 Neděle 18.09.16 10.00 Šluknov    
    5 Neděle 25.09.16 10.00 Dolní Poustevna    
    6 Středa 28.09.16 10.00 Varnsdorf    
    7 Sobota 01.09.16 10.00 Rumburk (hřiště Jiříkov)    
    8 Neděle 09.10.16 10.00 Lipová    
    9 Neděle 16.10.16 10.00 Velký Šenov/Vilémov    
    10 Neděle 23.10.16 10.00 Dolní Poustevna    
    11 Neděle 30.10.16 10.00 Velký Šenov/Vilémov    
    12 Sobota 05.11.16 09.00 Rumburk (hřiště Jiříkov)    

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 30467
Dnes: 6
Online: 2

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

Okresní přebor mladších žáků – 6. kolo – 7.10.2017 - FK Dolní Poustevna - SK Plaston Šluknov 4 : 1 (pol.2:0)
Okresní přebor mladších žáků – 6. kolo – 7.10.2017   FK  Dolní Poustevna - SK Plaston Šluknov  4 : 1   ...

Kalendář akcí

« 10 / 2017 »
Po Út St Čt So Ne
       1
23456 7 8
91011121314 15
1617181920 21 22
2324252627 28 29
3031     
Nejbližší akce

Počasí

Děčín, Ústecký kraj
Dnes: 9°/19°C
Vítr: 8 km/h SSE

St

8°/14°C

Čt

8°/16°C



8°/16°C

So

9°/16°C