Úvod » Sezóna 2016 - 2017 » Okresní přebor dospělých

Okresní přebor dospělých – 11. kolo – 13. 11. 2016 - SK Dobkovice – FK Dolní Poustevna 4 : 3 (1 : 1 )

publikováno 15.11.2016

K utkání jsme odjížděli s vědomím, že nemáme co ztratit, že můžeme jen překvapit. Je škoda že jsme toto utkání nedotáhli do vítězného konce v 90 minutě jsme ještě sahali po vítězství, přišli jsme o vítězství a v nastaveném čase i o remízu. Chtěl hráčům poděkovat za to co předvedli. Byl to nejlepší výkon podzimu.

Okresní přebor dospělých – 11. kolo – 13. 11. 2016

SK Dobkovice – FK Dolní Poustevna 4 : 3 (1 : 1 )

Sestava FK Dolní Poustevna :

Brankář : Moravec Břetislav

Obrana : Peláčik Pavel Svačina Jan, Soukup Vladimír sen Mitternacht Robert

Záloha : Suk Lukáš, Príhoda Tomáš, Hejl Adam, Hájek Vilém,

Útok : Galbavý David , Šafránek Štěpán

Střídačka : Tomek Zbyněk,Soukup Vladimír jun

Omluveni :     nemoc : Pečený Jan Koleňák Petr, Hrdlička David,    pracovně : Kern Miroslav

rod.důvody : Šolín Josef

Neomluven : Pavlovič Michal

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.     Zdravotník : Steinbach Jiří

Rozhodčí : Pöschko Jaroslav                       Asistenti: Kotík Jan , Šefčík Michal

Střelci gólů :

Za SK Dobkovice : 8.min Kuzler, 72. a 90. min Šmalcl, 90+2 Štol

Za FK Dolní Poustevna : 14. a 64. min. Hájek Vilém, 82. min. Svačina Jan

K utkání jsme odjížděli s vědomím, že nemáme co ztratit, že můžeme jen překvapit. Do utkání jsme vstoupili špatně v 8. minutě jsme inkasovali a vypadalo to s námi velmi špatně. Soupeř nás přehrával hlavně ve středu hřiště, pouze jsme se bránili a dlouhými nákopy jsme se pokoušeli překvapit soupeře rychlými proti útoky. Už v 10-té minutě měl Hájek na noze vyrovnání, bohužel šanci nevyužil. O 4. minuty později už byl úspěšný a dokázal srovnat skóre utkání. Je škoda že jsme toto utkání nedotáhli do vítězného konce v 90 minutě jsme ještě sahali po vítězství, přišli jsme o vítězství a v nastaveném čase i o remízu.

Přesto bych chtěl hráče pochválit, bojovali a nechali na hřišti skoro všechny síly a dá se říct, že i kousek toho srdíčka. Je pravda, že jsme měli i obrovské štěstí soupeř nastřelil dvě břevna a tři tyče. Velkou zásluhu na výsledku má gólman Moravec Břetislav, jun. , který v brance čaroval a svými zákroky naše mužstvo podržel. Pochvalu zaslouží všichni, předvedli dobrý výkon. Jestliže takový výkon budou předvádět na jaře, tak určitě nebudeme figurovat na konci tabulky, ale někde ve středu.

Minuty utkání :

• 8. min. Kutzler David přesnou umístěnou střelou k levé tyči - na střelu si gólman sáhl, ale měla takovou razanci že skončila v síti - soupeř vede 1 : 0

• 14. min. po rychlém proti útoku Hájek Vilém umístěnou střelou, která od levé tyče zapadla za gólmanova záda - vyrovnává na 1 : 1.

• 64. min. opět rychlý protiútok míč se odráží od Galbavého šťastně k Hájkovi Vilémovi a ten střelou z hranice velkého vápna, tentokrát k pravé tyči překonává gólmana domácích a dostává nás do vedení 2 : 1 .

• 72. min. soupeř nás trestá Šmalcl srovnává na 2 : 2.

• 82. min. zahráváme rohový kop na který si naběhne Svačina Jan a hlavou nás dostává do vedení 3 : 2.

• O dvě minuty později kdy soupeř své síly vrhl do útoku se nám povedli dva výpady nejprve Hájek Vilém po hrubé chybě gólmana mohl skórovat a my jsme mohli vést o dva góly.

• Podobně po rychlém protiútoku měl na noze gól Galbavý David šel už sám na gólmana, ale z přemíry snahy volil místo umístěné střeli ránu, která skončila nad soupeřovou brankou.

• 90. min. asi jsme se již viděli v šatně, bohužel soupeř nás trestal a Šmalcl srovnává na 3 : 3

• a v druhé minutě nastavení nás soupeř sráží do kolen Štol střílí vítězný gól Dobkovic.

Přesto bych chtěl hráčům poděkovat za to co předvedli. Byl to nejlepší výkon podzimu. Chtěl bych se i omluvit, že jsem ke konci utkání takticky nestřídal, ale byl jsem tak vtažen do atmosféry utkání, že jsem zapomněl, že máme ještě možnost střídat a střídáním ukrojit čas z utkání.