Úvod » Tabulky » Okresní přebor mladších žáků

Okresní přebor mladších žáků - tabulky - 2017-2018

publikováno 12.09.2017 (aktualizováno 17.04.2018)

1. kolo 02.09.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
02.09.2017 10:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) 7 : 5
02.09.2017 10:00 FK Malšovice, spolek (5) SK Plaston Šluknov, z.s. (6) 2 : 7
02.09.2017 10:00 Fotbalový klub Rumburk (4) FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) 2 : 1
03.09.2017 10:00 TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) 6 : 3
28.09.2017 14:00 FK Česká Kamenice (2) Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) -- : --

 

2. kolo 09.09.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
09.09.2017 10:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) FK Česká Kamenice (2) 8 : 2
09.09.2017 10:00 TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) Fotbalový klub Rumburk (4) 1 : 7
09.09.2017 10:30 TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) SK Plaston Šluknov, z.s. (6) 5 : 1
10.09.2017 10:00 FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) FK Malšovice, spolek (5) 12 : 1
11.09.2017 17:00 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) -- : --

 

3. kolo 16.09.2017 10:00

 
 

datum a čas

domácí

hosté

skóre

 

15.09.2017 18:00

Fotbalový klub Rumburk (4)

Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9)

6 : 1

 

16.09.2017 10:00

FK Malšovice, spolek (5)

TJ JUNIOR ROMA Děčín (8)

3 : 1

 

16.09.2017 10:00

FK Česká Kamenice (2)

TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10)

3 : 2

 

16.09.2017 10:00

SK Plaston Šluknov, z.s. (6)

FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7)

1 : 5

 

17.09.2017 10:00

TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3)

Fotbalový klub Dolní Poustevna (1)

4 : 3

 

 

4. kolo 23.09.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
19.09.2017 17:00 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) FK Malšovice, spolek (5) 2 : 0
23.09.2017 10:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) Fotbalový klub Rumburk (4) 3 : 4
23.09.2017 10:00 FK Česká Kamenice (2) TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) 5 :2
23.09.2017 10:30 TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) 6 : 4
23.09.2017 15:30 TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) SK Plaston Šluknov, z.s. (6) 1 : 7

 

5. kolo 30.09.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
30.09.2017 10:00 Fotbalový klub Rumburk (4) FK Česká Kamenice (2) 3 : 4
30.09.2017 10:00 FK Malšovice, spolek (5) Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) 1 : 5
30.09.2017 10:00 SK Plaston Šluknov, z.s. (6) Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) 4 : 0
01.10.2017 10:00 FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) 7 : 1
01.10.2017 10:00 TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) 1 : 4

 

6. kolo 07.10.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
07.10.2017 10:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) SK Plaston Šluknov, z.s. (6) 4 : 1
07.10.2017 10:00 FK Česká Kamenice (2) FK Malšovice, spolek (5) 2 : 2     (PK 2 : 3)
07.10.2017 10:00 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) 2 : 3
07.10.2017 10:30 TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) 5 : 3
08.10.2017 10:00 TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) Fotbalový klub Rumburk (4) 2 : 5

 

7. kolo 14.10.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
14.10.2017 10:00 FK Malšovice, spolek (5) TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) 0 : 4
15.10.2017 10:00 FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) 2 : 7
15.10.2017 10:00 Fotbalový klub Rumburk (4) TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) 1 : 8
15.10.2017 10:00 TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) 3 : 7
15.10.2017 14:00 SK Plaston Šluknov, z.s. (6) FK Česká Kamenice (2) 0 : 2

 

8. kolo 21.10.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
21.10.2017 10:00 Fotbalový klub Rumburk (4) FK Malšovice, spolek (5) 4 : 1
21.10.2017 10:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) 15 : 0
21.10.2017 10:00 FK Česká Kamenice (2) FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) 1 : 5
22.10.2017 14:00 TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) SK Plaston Šluknov, z.s. (6) 2 : 2 (PK:4:2) 
23.10.2017 16:00 TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) 1 : 1 (PK:3:2) 

 

9. kolo 28.10.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
28.10.2017 10:00 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) 2 : 8
28.10.2017 10:00 FK Malšovice, spolek (5) TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) 0 : 8
28.10.2017 10:00 SK Plaston Šluknov, z.s. (6) Fotbalový klub Rumburk (4) 1 : 1   (PK 0 : )
04.11.2017 10:00 FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) -- : --
30.06.2018 10:00 TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) FK Česká Kamenice (2) -- : --

 

10. kolo 14.04.2018 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
14.04.2018 10:00 SK Plaston Šluknov, z.s. (6) FK Malšovice, spolek (5) 4 : 1
14.04.2018 10:00 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) FK Česká Kamenice (2) 8 : 0
15.04.2018 10:00 FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) Fotbalový klub Rumburk (4) 1 : 4
15.04.2018 15:00 TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) 6 : 3
30.06.2018 17:00 TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) -- : --

 

Tabulka celková k 14. 4. 2018                
                   
Pořadí Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí 10 8 0 2 50 : 24 23 1 0
2 Fotbalový klub Rumburk 10 8 0 2 37 : 23 23 1 0
3 Fotbalový klub Dolní Poustevna 10 7 0 3 63 : 27 21 0 0
4 FK Česká Kamenice 10 6 0 4 26 : 34 19 0 1
5 FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov 10 5 0 5 43 : 30 15 0 0
6 SK Plaston Šluknov, z.s. 10 4 0 6 28 : 23 14 0 2
7 TJ Spartak Jiříkov, z.s. 9 5 0 4 27 : 27 14 1 0
8 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. 10 4 0 6 28 : 31 13 0 1
9 FK Malšovice, spolek 10 2 0 8 11 : 49 5 1 0
10 TJ JUNIOR ROMA Děčín 9 0 0 9 14 : 59 0 0 0

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 34629
Dnes: 7
Online: 3

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

Cesta za postupem - sezóna 2017 - 2018 - Okresní soutěž dospělých
Cesta za postupem - sezóna 2017 - 2018   Po podzimní části nikdo nevěřil, že postoupíme. Nacházeli jsme se na pátém místě a vypadalo to, že budeme ...

Kalendář akcí

« 08 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace