Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

Okresní přebor mladších žáků - 4. kolo - 23.9.2017 - FK DOLNÍ POUSTEVNA – FK RUMBURK 3 : 4 poločas: 1 : 1

publikováno 26.09.2017

OPĚT ZBYTEČNÁ PROHRA

sobota 23.9.2017 od 10.00 hod.

4. kolo soutěže mladších žáků

rozhodčí: R.Šimanovský

diváků: 30

FK DOLNÍ POUSTEVNA – FK RUMBURK    3 : 4  ( 1 : 1)

1. poločas:

15´- J. Barák špatně zpracoval míč a soupeř se střelou pod břevno ujímá vedení 0–1

22´- po přihrávce F. Bareše střelou mezi nohy brankáře J. Barák vyrovnává na 1-1

Opakuji se z minulého zápasu: velmi chudý poločas na brankové příležitosti,  pouze spousta nepřesností z naší strany (zastavení míče, přihrávky soupeři a neproměňování šancí).

2. poločas:

40´- J. Barák po úniku střílí vedle branky

45´ - ztrácíme míč ve středu hřiště a soupeř následnou střelou jde do vedení 1-2

50´- centr na naší branku z pravé strany, který soupeř tečuje kolenem do branky a

prohráváme 1-3

51´- J. Kramer přihrává mezi stopery J. Barákovi ten však trefuje pouze brankáře

53´- po průnikové přihrávce J. Kramera střelou J. Baráka snižujeme na 2-3

54´- samostatný útok F. Bareše končí podražením a pokutovým kopem

55´- F. Bareš střelou z PK vyrovnává na 3-3

57´- střelou z 20m se soupeř ujímá vedení 3-4 a tak zápas i končí

Opět malý  počet hráčů, špatné zakončení útoku, nevýrazný výkon brankáře a některých dalších hráčů zapříčinily zcela zbytečnou porážku domácích. Soupeř to byl totiž hratelný a v plné sestavě při možnosti střídání hráčů bychom určitě vyhráli. Pochvalu za předvedené výkony zaslouží hráči opět F. Bareš a J. Liška.