Úvod » Zprávy z utkání » Okresní soutěž dospělých

Okresní soutěž dospělých - 5. kolo - 1. 10. 2017 - FK Dolní Poustevna - FK MULTITEX Huntířov 6 : 2 ( 3 : 1 )

publikováno 03.10.2017

Před zahájením mistrovského utkání jsme uctili památku zesnulého pana Jana Lokvence minutou ticha. Jan Lokvenc byl dlouholetým členem FK Dolní Poustevna. Byl to vynikající hráč, ale i trenér, funkcionář, předseda FK. Dokázal být také dobrým kamarádem všem fotbalistům i těm, kteří byli o generaci mladší.

Okresní soutěž dospělých - 5. kolo - 24.09.2017

FK Dolní Poustevna - FK MULTITEX Huntířov 6 : 2 ( 3 : 1 )

Trenér : Sivák Petr

Rozhodčí : Pöschko Jaroslav        Asistenti.: Šimanovský Radek, Margala Jiří (laik)

Žluté karty : 30. min. Jarošík Patrik, 64. min. Vaníček Václav (oba Huntířov)

Střelci gólů :

• za domácí: 12., 13., 53.a 70.min. Galbavý David, 39. min. Slanina Josef, 85. min. Príhoda Tomáš.

• za Huntířov : 35. a 60. min. Jarošík Patrik

Minuty utkání:

• 12. minuta Schmalz našel přesnou přihrávkou Galbavého a ten umístěnou střelou k pravé tyči zajišťuje našemu týmu vedení 1 : 0.

• 13. minuta opět je to Galbavý, tentokrát z levé strany. Přihrávky jdou z nohy Šafránka přes Slaninu vedeme 2 : 0.

• 35. minuta soupeř kope trestný kop / chyba obrany / nedokážeme obsadit hráče Jarošíka – soupeř snižuje na 2 : 1

• 39. minuta faul v pokutovém území na Hrdličku, rozhodčí nařizuje pokutový kop ke kterému se postavil Slanina – proměňuje a vedeme 3 : 1

• 45. minuta chyba rozhodčího, neuznává gól hostů pro údajné postavení mimo hru, které nebylo.

• 53. minuta Slanina posílá pas na Galbavého, který využívá své rychlosti a sprintem z poloviny hřiště uniká soupeři – překonává gólmana hostů navyšuje vedení na 4 : 1.

• 60. minuta chyba rozehrávky na soupeřově polovině, soupeř rychlým protiútokem snižuje na 4 : 2 / Jarošík /.

• 70. minuta opět je to Galbavý, který nás dostává do tří gólového vedení 5 : 2

• 85. minuta – Hrdlička přihrává na hranici velkého vápna Príhodovi a ten umístěnou střelou k levé tyči překonává brankáře hostů, stanovuje konečný výsledek utkání 6 : 2

Moravec Břetislav, sen.

Příští utkání : Staré Křečany 08.10.2017. neděle výkop 16,00 hod. Sraz hráčů v 14,30 hod u haly odjezd 14,40 hod .

5. kolo 01.10.2017 16:00
datum a čas domácí hosté skóre
01.10.2017 15:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (6) FK MULTITEX Huntířov (7) 6 : 2
01.10.2017 15:00 FK Františkov nad Ploučnicí, z.s. (3) FK Česká Kamenice "B" (8) 1 : 4
01.10.2017 16:00 FK Chřibská (4) Fotbal klub Bynovec,z.s. (2)    2 : 2     (PK 4 : 2)
01.10.2017 16:00 FK Dolní Podluží, z. s. (5) TJ Jiskra Staré Křečany, z.s. (1) 2 : 1