Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

Okresní přebor mladších žáků – 6. kolo – 7.10.2017 - FK Dolní Poustevna - SK Plaston Šluknov 4 : 1 (pol.2:0)

publikováno 09.10.2017 (aktualizováno 10.10.2017)

Okresní přebor mladších žáků – 6. kolo – 7.10.2017

FK  Dolní Poustevna - SK Plaston Šluknov  4 : 1   (pol.2:0)

Sestava FK Dolní Poustevna:      Hauser-Bareš F.,Liška,Ungr-Kramer,Šolc-Holub,Barák

Střídačka:                                         Jirovský,Kerbl
 Chyběli:                                            Kalčík,Chalánek
 Góly:                                                 Holub 3x , Barák
 Rozhodčí:                                       Josef Hýbl
 Počet diváků:                                 20

Hrací doba:                                    2x35 min.

Za nepříznivého počasí a promáčeném trávníku jsme na našem hřišti přivítali tým ze Šluknova, který figuroval v horní části tabulky se stejným počtem bodů, jako náš tým.Opět jsme nebyli kompletní, a tak jsme museli odehrát hodně kvalitní výkon, aby jsme mohli pomýšlet na zisk všech bodů.

Od začátku zápasu jsme se hnali dopředu a chtěli co nejdříve skórovat. Po několika šancích se nám to povedlo v 9.min., po trefě Baráka, jsme šli do vedení. Soupeři jsme v prvním poločase toho moc nedovolili a když už se dostal do šance, tak jsme mu to dokázali naší bojovností zavčasu překazit. Do konce poločasu se nám podařilo odskočit do dvoubrankového vedení díky střele Holuba z 30.min. , který po samostatném úniku zakončil krásně vedle nohy brankáře.

Ve druhém poločase jsme hned na začátku udeřili po třetí a to díky krásné přihrávce Ungra do běhu na Holuba a ten ve 38.min. upravil skóre na 3:0. Soupeři se povedlo snížit až ke konci zápasu, když po rychlém brejku nejdříve první střelu náš brankář vyrazil a pak už druhý hráč dorážel jen do prázdné brány. Po obdrženém gólu jsme se však stále snažili vstřelit soupeři  nějaký ten gól a to se nám nakonec povedlo. Nejdříve jsme po faulu na Baráka kopali penaltu, kterou Barešovi brankář hostů vystihl, ale vzápětí po dalším útoku se před bránou soupeře nejlépe zorientoval Holub, který se přesnou trefou k tyči v 69.min. nemýlil a upravil tak konečné skóre na 4:1.

Naši kluci předvedli konečně týmového ducha a díky tomu soupeře jednoznačně přehráli. Pochvalu si zaslouží úplně všichni, protože každý z kluků měl v zápase svojí úlohu , kterou se snažil plnit na maximum.

Kluci DĚKUJEME a jen tak dál!!!!  Trenéři:Bareš Jan a Pavel Kramer

6. kolo 07.10.2017 10:00
datum a čas domácí hosté skóre
07.10.2017 10:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (1) SK Plaston Šluknov, z.s. (6) 4 : 1
07.10.2017 10:00 FK Česká Kamenice (2) FK Malšovice, spolek (5) 2 : 2     (PK 2 : 3)
07.10.2017 10:00 Fotbalový klub Jiskra Modrá, z.s. (9) FK Mikulášovice/SK STAP-TRATEC Vilémov (7) 2 : 3
07.10.2017 10:30 TJ Spartak Boletice n.L.,z.s./MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. (10) TJ JUNIOR ROMA Děčín (8) 5 : 3
08.10.2017 10:00 TJ Spartak Jiříkov, z.s. (3) Fotbalový klub Rumburk (4) 2 : 5