Úvod » Zprávy z utkání » Okresní soutěž dospělých

Okresní soutěž dospělých – 8. kolo – 22.10.2017 - FK Dolní Poustevna - FK Františkov nad Ploučnicí 5 : 1 (3 : 1)

publikováno 24.10.2017

Okresní soutěž dospělých – 8. kolo – 22.10.2017

FK Dolní Poustevna - FK Františkov nad Ploučnicí 5 : 1 (3 : 1)

Trenér družstva : Sivák Petr        Vedoucí družstva : Moravec Břetislav

Rozhodčí : Pilecký Martin            Asistenti :Havran Jan , R2.:Procházka Radek

Žluté karty : hosté - 20. min. Škoda Vratislav, 55. min. Minařík Ondřej, 88.min. Benda Roman

domácí – 31. min. Hrdlička David, 33. min. Karpíšek David, 64. min. Hájek Vilém,

89. min. Zbyněk Tomek.

Střelci gólů : domácí: 16.min. Hrdlička David, 28.min. Hájek Vilém, 39., 82.min. Šafránek Štěpán,

62.min. Galbavý David

hosté: 25.min. pokutový kop Lagner Tadeáš

Utkání nebylo vůbec jednoduché a výsledek neodpovídá průběhu utkání. Soupeř byl určitě fotbalovější než soupeř z minulého kola /Býnovec/. Měl několik rychlých protiútoků, které mohly skončit gólem a jen díky skvělému výkonu gólmana Moravce jsme inkasovali pouze jednu branku. Dá se říct, že mužstvo podalo zatím nejlepší výkon podzimu. Za bojovnost a vůli po vítězství si zaslouží pochvalu celý tým. Za zmínku stojí i to, že jsme nastoupili v oslabené sestavě chyběli nám tito hráči – Slanina Josef, Pavlovič Michal, Pelačik Pavel, Soukup Vladimír a potrestaný Mitternacht Robert.

Minuty utkání:

• 9.min.- pro obnoveném zranění odstupuje ze hry Moravec Jan. Nahradil ho nezkušený Pechovský David, který svým výkonem pozitivně překvapil.
  • 16.min.- míč putuje po ose, Tomek posílá kolmici na Hájka a ten přesným centrem nachází Hrdličku, který umístěnou Hlavičkou překonává gólmana hostů vedeme 1 : 0
  • 25.min.- Schmalz se snaží zastavit soupeře ve vyložené šanci – bohužel fauluje rozhodčí píská pokutový kop – Lagner proměňuje srovnává stav utkání na 1 : 1.
  • 28.min.- další pohledná akce - Hrdlička přihrává Šafránkovi, který přesnou přihrávkou poslal Hájka do vyložené šance a teji dokázal zužitkovat vedeme 2 : 1.
  • 39.min.- soupeř fauluje Hrdličku mezi velkým vápnem a půlící čarou. Trestný kop zahrává Hrdlička – centruje do pokutového území kde Karpíšek prodlužuje hlavou na Šafránka. Šafránek přihrávku proměňuje v dvoubrankové vedení na 3 : 1.
  • 45.min.- Šafránek přesným centrem z pravé strany nachází Galbavého, jeho hlavička těsně míjí branku soupeře.
  • 47.min.- přichází velmi důležitý zákrok gólmana Moravce, který likviduje samostatný nájezd soupeře.
  • 65.min.- konečně protrhává smůlu Galbavý – Hájek přihrává Hrdličkovi, Hrdlička Galbavému ten svým důrazem a touhou dát gól překonává gólmana hostí vedeme 4 : 1
  • 75.min.- opět se vyznamenává náš gólman včasným vyběhnutím zneškodňuje šanci soupeře.
  • 76.min.- soupeř se snaží snížit, umístěnou střelu k pravé tyči opět likviduje skvělým zákrokem náš brankář Moravec.
  • 82.min.- na hranici soupeřova velkého vápna je faulován Hrdlička . Trestný kop zahrává Šafránek, který nechytatelnou střelou do šibenice střílí gól 5 : 1.
  • 85.min.- do vyložené šance se dostává Pechovský nezkušenost a nováčkovská daň možná i nervozita ho připravuje o zapsání-se do listiny střelců /snad to vyjde příště/.

Příští zápas zajíždíme do Chřibské 29.10.2017, výkop už ve 14,30 hod. Sraz 13,00 hod. u haly, odjezd 13,10 hodin.

Moravec Břetislav

8. kolo 22.10.2017 15:00
datum a čas domácí hosté skóre
22.10.2017 14:00 FK Česká Kamenice "B" (8) TJ Jiskra Staré Křečany, z.s. (1) 3 : 0
22.10.2017 15:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna (6) FK Františkov nad Ploučnicí, z.s. (3) 5 : 1
22.10.2017 15:00 FK MULTITEX Huntířov (7) Fotbal klub Bynovec,z.s. (2) 3 : 1
22.10.2017 15:30 FK Dolní Podluží, z. s. (5) FK Chřibská (4) 1 : 2