Úvod » Rozlosování » Rozlosování - jaro 2018

Rozlosování soutěží - jaro 2018

publikováno 08.01.2018 (aktualizováno 06.03.2018)

Fotbalový klub Dolní Poustevna 
 
       
Rozlosování soutěží - jaro  2018
         
         
         
Okresní soutěž dospělých  
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
9 25.03.18 15.00 FK Chřibská FK Dolní Poustevna
11 01.04.18 15.00 FK Dolní Poustevna FK Česká Kamenice "B"
12 08.04.18 15.00 FK MULTITEX Huntířov FK Dolní Poustevna
13 15.04.18 15.00 FK Dolní Poustevna  TJ Jiskra Staré Křečany
14 22.04.18 17.00 Fotbal klub Býnovec FK Dolní Poustevna
15 29.04.18 15.00 FK Františkov nad Ploučnicí FK Dolní Poustevna
6 01.05.18 17.00 TJ Jiskra Staré Křečany FK Dolní Poustevna
16 06.05.18 15.00 FK Dolní Poustevna  FK Chřibská
17 13.05.18 17.00 FK Dolní Podluží FK Dolní Poustevna
18 20.05.18 14.00 FK Česká Kamenice "B" FK Dolní Poustevna
19 27.05.18 15.00 FK Dolní Poustevna  FK MULTITEX Huntířov
20 03.06.18 17.00 TJ Jiskra Staré Křečany FK Dolní Poustevna
21 10.06.18 15.00 FK Dolní Poustevna Fotbal klub Býnovec
         
         
Okresní přebor mladších žáků
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
10 14.04.18 10.30 TJ Spartak Boletice n.L/ MSK Benešov n.Pl. FK Dolní Poustevna
11 21.04.18 10.00 FK Česká Kamenice FK Dolní Poustevna
12 28.04.18 10.00 FK Dolní Poustevna TJ Spartak Jiříkov
13 05.05.18 10.00 Fotbalový klub Rumburk FK Dolní Poustevna
14 12.05.18 10.00 FK Dolní Poustevna FK Malšovice
15 19.05.18 10.00 SK Plaston Šluknov FK Dolní Poustevna
16 26.05.18 10.00 FK Dolní Poustevna FK Mikulášovice/SK STAP TRATEC Vilémov
17 02.06.18 10.00 TJ JUNIOR ROMA Děčín FK Dolní Poustevna
18 09.06.18 10.00 FK Dolní Poustevna Fotbalový klub Jiskra Modrá
         
Okresní přebor mladší přípravka Sever 
         
Turnaj Datum Hodina Pořadatel Hřiště
11 24.03.18 10.00 SK Plaston Šluknov SK Plaston Šluknov
1 01.04.18 12.00 SK Plaston Šluknov SK Plaston Šluknov
2 08.04.18 10.00 FK Mikulášovice FK Mikulášovice
3 14.04.18 10.00 FK Rumburk FK Rumburk
4 21.04.18 10.00 TJ Spartak Jiříkov TJ Spartak Jiříkov
5 29.04.18 10.00 TJ Spartak Jiříkov TJ Spartak Jiříkov
6 (P) 01.05.18 10.00 SK Plaston Šluknov SK Plaston Šluknov
6 05.05.18 10.00 FK Varnsdorf "A" FK Varnsdorf "A"
8 (P) 08.05.18 10.00 FK Mikulášovice FK Mikulášovice
7 12.05.18 10.00 FK Varnsdorf "B" FK Varnsdorf "B"
8 19.05.18 10.00 FK Varnsdorf "C" FK Varnsdorf "C"
12 23.05.18 17.00 FK Varnsdorf "B" FK Varnsdorf "B"
9 26.05.18 10.00 FK Dolní Poustevna FK Dolní Poustevna
10 02.06.18 10.00 FK Dolní Poustevna FK Dolní Poustevna

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 35951
Dnes: 3
Online: 3

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

8. kolo okresního přeboru mladších žáků - 20.10.2018 - SK VŠ / FK DP / SK VIL. – ROMA DĚČÍN 8 : 0 (4 : 0)
JASNÁ VÝHRA DOMÁCÍCH Sobota 20.10.2018 od 10.00 hod. 8. kolo okresního přeboru mladších žáků diváků: 20 Rozhodčí: D. Malaník   SK VŠ / ...

Kalendář akcí

« 11 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
   12 3 4
56789 1011
1213141516 1718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace