Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších přípravek

2. satelitní turnaj jarní části mladších přípravek skupiny Sever v Mikulášovicích

publikováno 12.04.2018

2. satelitní turnaj jarní části mladších přípravek skupiny Sever  v Mikulášovicích s konečným pátým místem     

 

  Dne 8.4.2018 se za krásného jarního počasí odehrál na fotbalovém pažitu v Mikulášovicích dle stanoveného pořadí druhý (2) satelitní turnaj jarní části okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever. Jednalo se v rámci jarní části sezony 2017/2018 o první odehraný  turnaj, kde předchozí dva turnaje byly s  ohledem na nepříznivé klimatické podmínky zrušeny.

  Naše družstvo bylo vylosováno do základní skupiny “A“, kde se postupně utkalo s družstvem Rumburku (prohra 1 : 4), dále s favoritem základní skupiny, družstvem Šluknova (prohra 1 : 4), a v posledním zápase  s domácím družstvem Mikulášovic (vysoká prohra 0 : 5). V základní skupině jsme tak skončili na posledním čtvrtém místě. Zatímco proti silným soupeřům z Rumburku a Šluknova jsme odehráli obě utkání v dobré kondici, a jako poražený tým jsme z hřiště odcházeli se vztyčenými hlavami, utkání proti domácímu týmu se nám vůbec nevydařilo. Místo možného vedení v úvodu utkání (neproměněné šance) přišli dvě rychle obdržené branky a bylo po utkání. Navíc jsme zápas odehráli  velice odevzdaně.

  V rámci stanovení konečného umístění turnaje jsme odehráli skupinu o 5. – 8. místo, kde jsme postupně sehráli utkání proti Varnsdorfu „B“ (výhra  5 : 2), odvetný zápas s domácím družstvem z Mikulášovic (výhra 2 : 1) a v posledním utkání jsme porazili družstvo Jiříkova (výhra 3 : 0). Tímto jsme skupinu o 5. – 8. místo vyhráli a obsadili celkové 5. místo v turnaji. 

  

Přehled odehraných zápasů :

Základní skupina „A“

Dolní Poustevna – Rumburk         1 : 4       (branka Štěpán Kerbl)

Dolní Poustevna – Šluknov           1 : 4       (branka Štěpán Kerbl)

Dolní Poustevna – Mikulášovice   0 : 5

 

Skupina o 5. – 8. místo

Dolní Poustevna – Varnsdorf B     5 : 2      (branky Štěpán Kerbl 4 x, Matyáš Mrkvička 1 x)

Dolní Poustevna – Mikulášovice   2 : 1      (branky Štěpán Kerbl 1 x, Matyáš Mrkvička 1 x)

Dolní Poustevna – Jiříkov              3 : 0      (branky Matyáš Mrkvička 2 x, Jan Koubek 1 x)

 

Střelci branek : Štěpán Kerbl – 7 gólů, Matyáš Mrkvička – 4 góly, Jan Koubek – 1 gól). 

 

Turnaj odehráli : Adéla Hauserová, Jan Koubek, Matěj Kalčík, Štěpán Ungr,

                            Matyáš Mrkvička, Štěpán Kerbl, Miroslav Hamák, Izabela Migová   

 

  Po dlouhé zimní pauze první turnaj na travnaté ploše. Přechod z prostředí sportovní haly na travnatý povrch není lehký, a zvláště  pro naše nováčky. Fotbalovou premiéru za FK Dolní Poustevna si odbyl po celé podzimní pauze Jan Koubek. Vyjma nepovedeného zápasu v základní skupině s domácím týmem jsme odehráli dobrý turnaj. Jak se nám bude dařit dále, uvidíme v průběhu jara. Chválíme celé  družstvo, velkou pochvalu zvláště zaslouží Jan Koubek a naši střelci Štěpán Kerbl a Matyáš Mrkvička. 

 Další jarní turnaj se odehraje v Rumburku 14.4.2017 od 10.00 hodin.

Trenéři mladší přípravky FK Dolní Poustevna  Zdeněk Hauser a Robert Holec 

 

Obrázky k článku

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 36573
Dnes: 10
Online: 3

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

Vánoční turnaj v minikopané - 25.12.2018
O vánočních svátcích, dne 25.12.2018, uspořádal Fotbalový klub Dolní Poustevna tradiční "Vánoční turnaj v minikopané". Turnaje se zúčastnilo sedm mužstev, ...

Kalendář akcí

« 01 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace