Úvod » Zprávy z utkání » Okresní soutěž dospělých

Okresní soutěž dospělých 13. kolo 15.4.2018 FK Dolní Poustevna – TJ Jiskra Staré Křečany 4 : 1 (3 : 0)

publikováno 17.04.2018

Okresní soutěž dospělých 13. kolo 15.4.2018

FK Dolní Poustevna – TJ Jiskra Staré Křečany     4 : 1 (3 : 0)

Sestava FK Dolní Poustevna

Brankář : Moravec Břetislav

Obrana : Peláčik Pavel, Karpíšek David, Schmaltz Matěj , Tomek Zbyněk

Záloha : Príhoda Tomáš, Svačina Jan, Slanina Josef, Koleňák Petr

Útok : Galbavý David , Šafránek Štěpán

Střídačka : Pechovský David,Lebeda Miroslav, Šanda Martin, Hájek Vilém

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Rozhodčí : Dvořák Martin                Asistenti : Truskavec Martin, Šefčík Josef

Žluté karty : domácí - 56.min.Šafránek Štěpán , 71.min. Lebeda Miroslav

hosté – 49. min. Stach Ondřej

Střelci gólů : domácí : 5. a 13. min. Galbavý David, 45. min.Slanina Josef, 61. min. Hájek Vilém.

hosté : 72. min. Hroděj Miroslav

Utkání v kterém jsme předváděli velmi dobrou hru, dokázali jsme soupeře přehrát skoro ve všech herních situacích. Hráči se hecovali a povzbuzovali. Prostě předvedli výborný kolektivní výkon, který se líbil i divákům, výkon mužstva ocenili potleskem na konci utkání.

Minuty utkání :

• 5.min. Tomek uniká po levé straně, přesným centrem nachází Galbavého ten se nemýlí a dostává nás do vedení 1 : 0.

• 13.min. soupeř je pod tlakem Galbavý donutí na polovině hřiště soupeře k chybě a rychlým protiútokem zvyšuje na 2 : 0

• 45.min. běží poslední minuta prvního poločasu Lebeda na hranici soupeřova velkého vápna vybojuje míč, který přihraje Príhodovi, Príhoda prodlouží na Slaninu, Slanina překonává brankáře hostů vedeme 3 : 0

• Druhý poločas držíme výsledek a snažíme se navýšit naše vedení, možnost dosažení hattricku má Galbavý, kdy rychlým útokem se dostává sám před brankáře, brankář hostů jeho tutovku chytá.

• 61.min. přeci jen jsme se dočkali čtvrtého gólu. Po rohovém kopu soupeře Karpíšek hlavičkuje centr z velkého vápna, jeho hlavička nachází Šafránka. Šafránek rychlým přenesením hry – přesnou přihrávkou na Hájka a Hájek umístěnou střelou k pravé tyči střílí gól vedeme 4 : 0.

• 72.min. soupeř zahrává trestný kop z pravé strany gólman Moravec centr vyráží, vyražený míč hlavičkuje Hroděj, na tuto dorážku už náš gólman nedosáhl a soupeř snížil na konečných 4 : 1

Příští zápas zajíždíme 22.4.2018 do Býnovce – sraz v 15,00 hod., odjezd 15,10 hod.

Na žádost hráčů jsem požádal okresní fotbalový svaz a vedení FK Býnovce o změnu výkopu na 13,- hodinu. V případě, že nám bude vyhověno, budou hráči informováni SMS.

Trénink mužstva : úterý a čtvrtek na hřišti od 17,30 hodin.