Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

10. kolo soutěže mladších žáků - neděle 15.14.2018 - TJ Spartak Boletice n.L/MSK Benešov n.Pl. – FK DOLNÍ POUSTEVNA

publikováno 17.04.2018

JASNÁ PROHRA HOSTŮ V PRVNÍM JARNÍM ZÁPASE

neděle 15.14.2018 od 15.00 hod.

10. kolo soutěže mladších žáků

rozhodčí: O. Kadora

diváků: 30

TJ Spartak Boletice n.L/MSK Benešov n.Pl.  – FK DOLNÍ POUSTEVNA    6 : 3  (poločas: 4 :  2)

1. poločas:

7´- po úniku P. Holub skákající střelou k tyči otevírá skóre a vedeme 0–1

9´- po samostatném úniku střílí A. Chalánek pouze do břevna

13´- špatná rozehra míče obranou a brankářem, soupeř střelou vyrovnává na 1- 1

13´- našemu brankáři J. Hauserovi vypadl míč z rukou a soupeř doráží míč do sítě 2-1

16´- dobře rozehraný roh s  přihrávkou na neobsazeného protihráče před branku, domácí

zvyšují střelou k tyči na 3 -1

25´ - po přihrávce J. Kramera mezi obránce J. Barák střelou podél brankáře snižuje na 3-2

29´- Opět - dobře rozehraný roh s  přihrávkou na neobsazeného protihráče před branku,

domácí zvyšují střelou k tyči na 4 -2

Hrubé chyby v obraně, neproměňování šancí a velká ztráta míčů při zpracování a přihrávkách (daří se nám dobře přihrávat pouze soupeři).

2. poločas:

34´- špatný odkop míče od T. Jírovského k soupeři a prohráváme už 5-2

35´- po přihrávce J. Kramera mezi obránce J. Barák střelou podél brankáře snižuje na 5-3

50´- Nedůraz v obraně, neodkopnutý míč, soupeř ranou k tyči zvyšuje na konečných 6-3

Opakovaly se chyby z 1. poločasu. Když přihrávka nebo odkop míče, tak k soupeři, když stopnutí míče, tak pro soupeře, když střela, tak vedle nebo do tyče, k tomu jsme pomalejší. Co k tomu víc dodat? Zasloužená prohra. Dobrý výkon předvedl J.Kramer.