Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

JASNÉ VÍTĚZSTVÍ HOSTŮ, DEBAKL DOMÁCÍCH - FK ČESKÁ KAMENICE – FK DOLNÍ POUSTEVNA 2 : 17 poločas: 1 : 7

1. poločas:

7´- po přihrávce Baráka střelou k tyči levou nohou otevírá Chalánek skóre a vedeme 0–1

12´- po přihrávce Holuba střelou k tyči zvyšuje Chalánek na 0–2

13´- střelou skoro z půlky Chalánek navyšuje na 0- 3

16´- soupeř po centru z pravé strany snižuje hlavou na 1-3

20´- Holub střelou z dálky upravuje na 1-4

21´ - Hauser vyhazuje na Chalánka a ten po úniku přes celé hřiště prostřeluje brankáře 1-5

23´- po přihrávce od Kramera opět Chalánek střílí branku 1-6

25´- střelou do šibenice Barák upravuje skóre 1. poločasu na 1-7

Domácí měli v bráně poprvé hráče z pole, což se projevilo na poločasovém výsledku.

2. poločas:

31´- po špatné rozehře domácích Chalánek střílí k tyči a vedeme 1-8

34´- odkop brankáře do Chalánka a míč končí v síti domácích  1-9

35´- Nedůraz Lišky a soupeř po úniku snižuje na 2-9

36´- po sólu Kramera a střele k tyči dáváme desátý gól 2-10

39´- po chybě stopera Chalánek prostřeluje brankáře 2-11

41´- centr Holuba na Chalánka, střela z první 2-12 a Adam uzavírá svůj na 9 brankách

42´- střela Holuba vypadla brankáři z ruky a vedeme 2-13

49´- po autovém vhazování a slalomu upravuje Holub na 2-14

51´- průniková přihravka středem hřiště na Holuba a ten po úniku střílí na 2-15

52´- Kramer přihrává v brankovišti Liškovi a ten střelou k tyči upravuje na 2-16

54´- Bareš přihrává Kramerovi a ten střelou stanovuje na konečných 2-17 pro hosty

S chutí jsme si zastříleli na (ne)brankáře a upravili jsme si počet vstřelených branek na 80.

Pochvalu zaslouží všichni. Střelecky se zaskvěl A. Chalánek s 9 brankami v zápase.