Úvod » Zprávy z utkání » Okresní soutěž dospělých

Okresní soutěž dospělých – odložené 6.kolo – 1. 5. 2018 - TJ Jiskra Staré Křečany - FK Dolní Poustevna 2 : 2 (1 : 0) PK 4 : 2

Střídačka :       Pechovský David, Príhoda Tomáš,

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Rozhodčí.:  Forro Stanislav          Asistenti.: Havran Jan ,  Hartig Libor

Žluté karty :    domácí - 84.min.PechaMichal

hosté – 72. min. Lebeda Miroslav

Střelci gólů : domácí : 16. min., 72.min. Adamec David,

hosté : 67. min. Šafránek Štěpán, 81. min. Galbavý David

Do utkání jsme nevstoupili dobře, přesto že jsme soupeře přehrávali tak jsme už v 16. minutě inkasovali nešťastný gól soupeř centroval do našeho vápna, Karpíšek ve snaze centr odkopnout trefuje soupeře /Adamce/ od něj se míč nešťastně odráží k levé tyči naší branky a soupeř se dostává do vedení. Prohráváme 1 : 0.

Během první poloviny máme dvě tutové šance ve 20.minutě hlavička Šolína končí nad dřevnem branky soupeře . O deset minut později Galbavý trefuje břevno.

Druhý poločas se snažíme donutit soupeře k chybám a střelit gól. Hrajeme tak trochu vabank. Soupeře sice přehráváme, ale ten rychlými protiútoky ohrožuje naši branku. Náš gólman Moravec nás velmi dobrým výkonem drží ve hře.

67.min. Šolín přihrává z levé strany Šafránkovi, který umístěnou střelou srovnává na 1 : 1.

72. min. zbytečný faul Lebedy na hranici velkého vápna za který dostává žlutou kartu a rozhodčí nařizuje trestný kop. Trestný kop zahrává Adamec – trefuje nechytatelnou střelou levý růžek naší branky – soupeř vede 2 : 1.

81.min. Šafránek ohrožuje střelou z prostoru velkého vápna , gólmana domácích ten jeho střelu vyráží, k vyraženému míči se dostává Galbavý, který stanovuje konečný výsledek na 2 : 2.

Podle nových pravidel při schodném skóre dochází k rozstřelu / pokutové kopy/. Soupeř je v rozstřelu úspěšnější a na pokutové kopy vítězí 4 : 2.