Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

18. kolo soutěže mladších žáků - sobota 9.6.2018 - FK DOLNÍ POUSTEVNA – FK Jiskra MODRÁ 3 : 2 poločas: 2 : 1

publikováno 11.06.2018 (aktualizováno 18.06.2018)

1. poločas:

2´- Kramer posílá roh na Lišku, ten hlavou posílá míč k tyči a vedeme 1-0

5´- průnik Ungra do obrany, pěkná přihrávka Holubovi a ten střelou k tyči zvyšuje na

2-0

9´- střela Holuba z dálky nad branku

9´- střela Holuba po odrazu vedle

29´- po výkopu propadl míč za naše obránce a hostující útočník obstřelil našeho

brankáře, sníženo 2-1

Do 9. min. jsme hráli fotbal, potom jsme přestali hrát kombinačně a hra upadla do podprůměru. Jen několik slabých střel z velké dálky do brankáře.

2. poločas:

32´- samostatný únik Chalánka z levé strany a následná střela z úhlu kolem tyče končí

v brance 3-1

37´- samostatný únik Jírovského končí slabou střelou vedle branky

47´- Chalánek orazítkoval levou tyč soupeřovy branky

56´- útok do naší rozhozené obrany končí snížením na 3-2

58´- Chalánek ze 2m od branky doráží 20m nad

59´- zbytečná Holubova ztráta míče uprostřed hřiště naštěstí končí střelou vedle

V druhém poločase jsme měli opět herně navrch. Ale velmi malá produktivita ve střelbě nám bránila navýšit skóre a hrát v klidu. Soupeř podnikal velmi nebezpečné rychlé protiútoky, které naše obrana a brankář naštěstí zastavovala.