Úvod » Rozlosování » Podzim 2018

Rozlosování soutěží - podzim 2018

publikováno 26.08.2018

 
         
Rozlosování soutěží - podzim 2018
         
         
         
Okresní přebor dospělých  
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
1 01.09.18 17.00 FK Dolní Poustevna TJ Tatran Rybniště
2 08.09.18 17.00 SK Slovan Jiřetín FK Dolní Poustevna
3 15.09.18 16.30 FK Dolní Poustevna SK Velký Šenov
4 22.09.18 16.30 FK Český lev Těchlovice FK Dolní Poustevna
5 29.09.18 16.00 FK Dolní Poustevna FK Mikulášovice
6 06.10.18 16.00 TJ Dolní Habartice FK Dolní Poustevna
7 13.10.18 15.30 FK Dolní Poustevna SK Verneřice
8 20.10.18 15.30 TJ Heřmanov FK Dolní Poustevna
9 27.10.18 14.30 FK Dolní Poustevna TJ Spartak Boletice n.L.
10 03.11.18 14.00 FK Dolní Poustevna Tělovýchovná jednota Krásná Lípa
11 10.11.18 14.00 FK Malšovice FK Dolní Poustevna
12 17.11.18 13.30 FK Dolní Poustevna SK Plaston Šluknov "B"
         
Okresní přebor starší přípravka
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
1 02.09.18 10.00 FK Dolní Poustevna SK Velký Šenov
2 09.09.18 10.00 FK Dolní Poustevna FK Varnsdorf
11 12.09.18 17.00 FK Varnsdorf FK Dolní Poustevna
3 16.09.18 10.00 FK Chřibská FK Dolní Poustevna
4 23.09.18 10.00 FK Dolní Poustevna Tělovýchovná jednota Krásná Lípa
5 30.09.18 10.00 SK STAP-TRATEC Vilémov /      SK Skloluxus Lipová FK Dolní Poustevna
6 07.10.18 10.00 FK Dolní Poustevna SK Plaston Šluknov
7 14.10.18 10.00 TJ Spartak Jiříkov FK Dolní Poustevna
8 21.10.18 10.00 FK Dolní Poustevna Fotbalový klub Rumburk
9 28.10.18 10.00 V O L N O  
10 04.11.18 10.00 Fotbalový klub Jiskra Modrá FK Dolní Poustevna
         
Okresní přebor mladší přípravka Sever 
         
Turnaj Datum Hodina Pořadatel Hřiště
1 02.09.18 10:00 SK Plaston Šluknov SK Plaston Šluknov
2 08.09.18 9:30 FK Varnsdorf Varnsdorf, ul. Moravská 3351
11 12.09.18 17:00 FK Dolní Poustevna FK Dolní Poustevna
3 16.09.18 10:00 FK Dolní Poustevna FK Dolní Poustevna
4 23.09.18 10:00 SK Plaston Šluknov SK Plaston Šluknov
5 29.09.18 10:00 FK Rumburk FK Rumburk
6 06.10.18 9:30 FK Varnsdorf Varnsdorf, ul. Moravská 3351
7 14.10.18 10:00 FK Rumburk FK Rumburk
8 20.10.18 13:00 FK Varnsdorf Varnsdorf, ul. Moravská 3351
9 28.10.18 10:00 FK Mikulášovice FK Mikulášovice
10 04.11.18 10:00 TJ Spartak Jiříkov TJ Spartak Jiříkov
         
Okresní přebor mladších žáků
         
Kolo Datum Hodina Domácí Hosté
1 01.09.18 10.00 SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna                (Stadion Dolní Poustevna)  FK Malšovice
2 08.09.18 10.00 SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna   TJ SK Markvartice
3 15.09.18 10.00 FK Jiskra Modrá SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna 
4 22.09.18 10.00 SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna   SK Plaston Šluknov
5 30.09.18 10.00 FK Rumburk SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna 
6 06.10.18 10.00 SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna  FK Mikulášovice
7 13.10.18 10.00 FK Jílové SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna 
8 20.10.18 10.00 SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna                 (Stadion Dolní Poustevna)  TJ JUNIOR ROMA Děčín
9 27.10.18   V o l n o  

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 35643
Dnes: 9
Online: 4

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

8. kolo okresního přeboru mladších žáků - 20.10.2018 - SK VŠ / FK DP / SK VIL. – ROMA DĚČÍN 8 : 0 (4 : 0)
JASNÁ VÝHRA DOMÁCÍCH Sobota 20.10.2018 od 10.00 hod. 8. kolo okresního přeboru mladších žáků diváků: 20 Rozhodčí: D. Malaník   SK VŠ / ...

Kalendář akcí

« 10 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
12345 6 7
89101112 13 14
1516171819 20 21
2223242526 27 28
293031    
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace