Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

8. kolo okresního přeboru mladších žáků - 20.10.2018 - SK VŠ / FK DP / SK VIL. – ROMA DĚČÍN 8 : 0 (4 : 0)

publikováno 22.10.2018

JASNÁ VÝHRA DOMÁCÍCH

Sobota 20.10.2018 od 10.00 hod.

8. kolo okresního přeboru mladších žáků

diváků: 20

Rozhodčí: D. Malaník

SK VŠ / FK DP / SK VIL. – ROMA DĚČÍN  8 : 0  (4 : 0)

Sestava:                                                            Š. Svobodová

M. Ungr         J. Liška

J. Kramer      J. Vorel    Z. Formánek     T. Jírovský

V. Walter

Střídání (hokejově): M. Šolc, J. Hercík, J. Kalčík, R. Smělík

Branky: Vorel 4, Kalčík 1, Walter 1, Formánek 1, Liška 1

1. poločas:

8´- tvrdou střelu Kramera vyráží brankář na roh

10´- odražený míč doráží Vorel do branky a vedeme 1-0

11´- po narážení od Vorla Formánek bombou z voleje zvyšuje na  2-0

20´- Formánek přihrál Vorlovi, ten se kličkou zbavil obránce a střelou do šibenice

upravuje 3-0

28´- Walter bombou do středu branky prostřeluje brankáře a skóruje na 4-0

Soupeř se k utkání dostavil pouze s 8 hráči. Snažili jsme se proto zápas rozhodnout hned ze začátku. Chtěli jsme soupeře uběhat, rychle jsme střídali hráče a zároveň jsme chtěli vstřelit nějaké branky. A to se nám podařilo.

2. poločas:

43´- střela Formánka z přímého kopu vedle

54´- po autu z levé strany se dostal míč před branku, kde ho Vorel uklidil k tyči  5-0

55´- střela Lišky levou nohou po zemi k tyči a už vedeme 6-0

57´- Kramer středem hřiště přihrál Vorlovi a ten únik zakončil brankou na 7-0

58´- po centru Kramera zprava míč vypadl brankáři z ruky a Kalčík ho pohodlně dopravil do

prázdné branky a uzavřel skóre zápasu na 8-0

Hosté za celý zápas nemohli vystřídat, byli unavení, ale bojovali až do konce. Naši kluci byli v zápase jasně lepší. Soupeř se nedostal k žádné vážnější šanci. Naši kluci hráli tak, jak jsme si v kabině řekli a proto zaslouženě vyhráli. Chválím všechny, zejména Šárku Svobodovou za skvělý výkon a výbornou pomoc našemu týmu.