Úvod » Rozlosování » Jaro 2019

Rozlosování soutěží - jaro 2019

publikováno 16.03.2019 (aktualizováno 15.04.2019)

Rozlosování soutěží - jaro 2019

Okresní přebor dospělých  
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
14 30.03.19 15:00 TJ Tatran Rybniště FK Dolní Poustevna
15 06.04.19 16:30 FK Dolní Poustevna SK Slovan Jiřetín
16 13.04.19 16:30 SK Velký Šenov FK Dolní Poustevna
17 20.04.19 17:00 FK Dolní Poustevna FK Český Lev Těchlovice
18 27.04.19 17:00 FK Mikulášovice FK Dolní Poustevna
13 01.05.19 17:00 Tělovýchovná jednota Čechie Horní
Podluží
FK Dolní Poustevna
19 04.05.19 17:00 FK Dolní Poustevna TJ Dolní Habartice
26 08.05.19 17:00 FK Dolní Poustevna Tělovýchovná jednota Čechie Horní Podluží 
20 11.05.19 17:00 SK Verneřice FK Dolní Poustevna
21 18.05.19 17:00 FK Dolní Poustevna TJ Heřmanov
22 25.05.19 17:00 TJ Spartak Boletice n.L. FK Dolní Poustevna
23 01.06.19 17:00 Tělovýchovná jednota Kásná Lípa FK Dolní Poustevna
24 08.06.19 17:00 FK Dolní Poustevna FK Malšovice
25 15.06.19 17:00 FK Dolní Poustevna SK Plaston Šluknov "B"
         
Okresní přebor starší přípravka
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
12 31.03.19 10:00 FK Dolní Poustevna FK Chřibská
13 07.04.19 10:00 Tělovýchovná jednota Krásná Lípa FK Dolní Poustevna
14 14.04.19 17:00 FK Dolní Poustevna SK STAP-TRATEC Vilémov /      SK Skloluxus Lipová
15 21.04.19 10:00 FK Dolní Poustevna SK Plaston Šluknov
18 24.04.19 17:00 FK Dolní Poustevna VOLNO
16 28.04.19 10:00 FK Dolní Poustevna TJ Spartak Jiříkov
17 05.05.19 10:00 FK Dolní Poustevna Fotbalový klub Rumburk
         
Okresní přebor mladší přípravka Sever 
         
Turnaj Datum Hodina Pořadatel Hřiště
12 30.03.19 9:30 FK Varnsdorf "C" FK  Varnsdorf
13 07.04.19 9:30 FK Varnsdorf "A" FK  Varnsdorf
14 14.04.19 9:30 FK Varnsdorf "A" FK  Varnsdorf
15 20.04.19 9:30 FK Varnsdorf "B" FK  Varnsdorf
16 27.04.19 9:30 FK Varnsdorf "B" FK  Varnsdorf
17 01.05.19 10:00 FK Dolní Poustevna FK Mikulášovice
18 04.05.19 10:00 TJ Spartak Jiříkov TJ Spartak Jiříkov
19 08.05.19 10:00 FK Rumburk FK Rumburk
20 11.05.19 10:00 FK Mikulášovice FK Mikulášovice
21 19.05.19 10:00 SK Plaston Šluknov SK Plaston Šluknov
22 25.05.19 10:00 TJ Spartak Jiříkov TJ Spartak Jiříkov
23 01.06.19 9:30 FK Varnsdorf "C" FK  Varnsdorf
24 08.06.19 10:00 FK Mikulášovice FK Mikulášovice
         
Okresní přebor mladších žáků
         
Kolo Datum Hodina Domácí Hosté
10 30.03.19 10:00 FK Malšovice SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna 
11 06.04.19 10:00 TJ SK Markvartice SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna 
12 13.04.19 10:00 FK Jiskra Modrá SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna 
13 20.04.19 10:00 SK Plaston Šluknov SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna 
14 27.04.19 10:00 SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna   FK Rumburk "A"
15 04.05.19 10:00 FK Mikulášovice SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna 
16 11.05.19 10:00 SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna   FK Jílové
17 18.05.19 10:00 TJ JUNIOR ROMA Děčín SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna 
18 25.05.19 10:00 SK Velký Šenov/SK STAP-TRATEC Vilémov /FK Dolní Poustevna  FK Rumburk "B"
 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 37440
Dnes: 9
Online: 5

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

Okresní přebor dospělých - 15.kolo – 6. 4 . 2019 - FK Dolní Poustevna : SK Slovan Jiřetín 0 : 1 (0 : 1)
Okresní přebor dospělých - 15.kolo – 6. 4 . 2019 FK Dolní Poustevna : SK Slovan Jiřetín 0 : 1 (0 : 1)   Sestava FK Dolní Poustevna : Brankář : ...

Kalendář akcí

« 04 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
12345 6 7
89101112 13 14
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930     
Nejbližší akce

Počasí

Děčín, Ústecký kraj
Dnes: °C
Vítr:




Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace