Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor mladších žáků

10. kolo okresní soutěže mladších žáků - SK VEL.ŠENOV/FK D.POUSTEVNA/SK VILÉMOV- RUMBURK A 1 – 2 poločas: 0 - 2

publikováno 29.04.2019

JASNÉ VÍTĚZSTVÍ HOSTŮ

sobota 27.4.2019 od 10.00 hod.

10. kolo okresní soutěže mladších žáků

diváků: 35

Rozhodčí: J. Hýbl

SK VEL.ŠENOV/FK D.POUSTEVNA/SK VILÉMOV- RUMBURK A    1 : 2    (0 : 2)

1. poločas:

11´- trestný kop hostů z rohu vápna, náš brankář ho podbíhá, míč zapadá k tyči a

zbytečně prohráváme 0-1

13´- bombu Kramera z dálky vyráží brankář na roh

27´- Liška nepřesně odkopává míč na protihráče a ten okamžitě vrací míč do naší sítě

0-2

Velká převaha hostů, na soupeře jsme nestačili, jen jsme odkopávali míče na soupeřovy kopačky a ten okamžitě podnikal nebezpečné protiútoky, které naštěstí neskončily brankou do naší sítě.

2. poločas:

30´- 50´- OPAKOVÁNÍ SE STAVU Z 1. POLOČASU: velká převaha hostů, na soupeře

jsme opět nestačili, jen jsme odkopávali míče na soupeřovy kopačky a ten

okamžitě podnikal další a další  nebezpečné protiútoky, které pro nás

naštěstí neskončily brankou

52´- útok středem hřiště, který zakončil Formánek střelou do tyče, odražený míč vrátil

Jírovský okamžitě do branky a snížil na konečných 1-2

Prvních 20 minut 2. poločasu nestálo za nic. Pak se hra výrazně zlepšila a my začali soupeře přehrávat, ale to je málo. Jestliže, budeme hrát jen 10 minut z celého zápasu, tak nemůžeme soupeře porazit. Hráči by se nad svými výkony měli zamyslet.