Úvod » Sezona 2019 - 2020 » Zprávy z utkání

Okresní soutěž dospělých - 1. kolo – 1. 9. 2019

Okresní soutěž  dospělých - 1. kolo – 1. 9. 2019

FK Česká Kamenice „B“  -  FK Dolní Poustevna   0 : 3 (0 : 0)

Obrana :         Šafránek Štěpán, Soukup Vladimír, Suk Pavel, Peláčik Pavel

Záloha  :          Koleňák Petr, Svačina Jan, Kramer David, Príhoda Tomáš

Útok :              Galbavý David, Karpíšek David

Střídačka :      Pechovský David,Kramer Luděk, Jarysch Daniel, Herejk Kryštof

Trenér družstva : Svačina Jan          Vedoucí družstva : Moravec Břetislav

Rozhodčí :           ŠPIČKA Martin ,     Asistenti : HARTIG Libor, SOUKUP Miroslav

Delegát okresního fotbalového svazu :OBORNÍK Jaroslav

Žluté karty  :   12. min.Galbavý David, 28.min.Príhoda Tomáš, 67.min. Koleňák Petr,

73. min. Herejk Kryštof

Střelci gólů : 70.min. Galbavý David, 74. min. Karpíšek David, 84. min. Jarysch Daniel

Vstup do utkání, byl z naší strany ustrašený soupeř nás přehrával. Od desáté minuty se hra začala vyrovnávat a naše mužstvo  soupeře přehrávalo. Do první vyložené šance jsme se dostali v 15. minutě, bohužel Galbavý nezachoval klid a brankáře nepřekonal. To samé se opakovalo ve 20. minutě, trestný kop zahrával z pravé strany Karpíšek brankářovi vypadl míč z rukou, Koleňák se dostal k vyraženému míči a trefil pouze brankáře . Během první poloviny jsme měli ještě dvě velké šance kdy Galbavý svou rychlostí dělal problémy soupeřově obraně bohužel jsme tyto šance nevyužili.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, soupeře jsme nepustili téměř do žádné šance a pravidelným střídáním, jsme ho začali přehrávat. Gól na 1 : 0 jsme dali v 70. minutě po akci středem hřiště – Karpíšek kolmou přihrávkou do volného prostoru našel Galbavého který se nemýlil. Druhý gól jsme střelili po nejhezčí akci utkání, ve středu hřiště vybojoval míč Kramer Luděk, který přihrál do pravé strany rozběhnutému Herejkovi a ten přesnou přihrávkou do pokutového území soupeře vyzval Karpíška ke skórování 2 : 0. Naši výhru 3 : 0 potvrdil po hrubé chybě obrany a brankáře Jarysch. Za výhru si zaslouží všichni hráči pochvalu, utkání odehráli až na nějaké maličkosti velmi dobře.