Úvod » Sezona 2019 - 2020 » Zprávy z utkání

2. a 3. kolo okresní soutěže starších žáků

publikováno 24.09.2019 (aktualizováno 03.10.2019)

DEBAKL DOMÁCÍCH

2. kolo okresní soutěže starších žáků - Sever

Čtvrtek 19.9.2019 od 16.30 hod.

diváků: 10                                                         Rozhodčí: M. Soukup

FK D.POUSTEVNA/SK V.ŠENOV – SK Plaston ŠLUKNOV  2 : 10  (1 : 3)

1. poločas:

2´- špatná rozehra našeho brankáře na soupeře, pak si následnou střelu sráží do vlastní

branky a prohráváme 0-1

13´- míč se odráží od nohou Lišky k útočníkovi soupeře a ten zavěšuje pod břevno na

0-2

14´- centr Šolce před branku na Víta a ten z jedné k tyči snižuje na 1-2

30´- průniková přihrávka mezi naše obránce, brankář vybíhá a útočník podél něj zvyšuje

na 1-3

Hrubými chybami, nepřesnost při přihrávkách a bojácností ze soupeře = jasná prohra v 1. poločase.

2. poločas:

38´- gól z jasného ofsajdu 1-4 (i soupeř to uznal, jen rozhodčí ne)

42´- 3 soupeřovi útočníci rozebrali naše 4 nedůrazné obránce a prohráváme 1-5

49´- opět náš brankář přihrává soupeři a ten mu poděkoval brankou do naší sítě 1-6

50´- střela Lišky z trestného kopu z půlky k tyči = snížení na 2-6

54´- střela obránce o tyč  2-7

56´- samostatný únik stopera přes celé hřiště, nikdo mu nebrání a tak střílí na 2-8

60´- náš obránce zbytečně ztrácí míč před naší brankou, střela útočníka odrazem o

brankáře a už prohráváme 2-9

61´- soupeř střelou doprostřed branky "čepuje" potupnou desítku 2-10

66´- střela Kalčíka do tyče

Zcela odevzdaný výkon. Někteří hráči nebojují, jen chodí po hřišti nebo čekají na přihrávku, kterou soupeř zastavuje, protože naši hráči stojí. Nepomohl nám ani náš chybující brankář. Takto se o body nebojuje!

P. Kramer, J. Bareš, Z. Formánek

NA VÍC ZATÍM NEMÁME

3. kolo okresní soutěže starších žáků - Sever

Sobota 21.9.2019 od 10.00 hod.

diváků: 10                                                         Rozhodčí: J. Táborský

FK CVIKOV - FK D.POUSTEVNA/SK V.ŠENOV  8 : 3  (6 : 0)

J. Kramer        J. Liška          L.  Buryánek

T. Jírovský      Z. Formánek    M. Šolc

V. Walter

střídání (hokejově): L. Vít

branky: Liška 3

1. poločas:

6´- náš obránce přihrává protihráči, který střelou pod břevno otevírá skóre 1-0

8´- nedůraz našich obránců ve vápně a útočník pohodlně střílí k tyči 2-0

13´- akce soupeře po křídle, centr do vápna a zakončení soupeřova útočníka o tyč 3-0

20´- Formánek přihrává zpět na soupeře, který poděkoval brankou v naší síti 4-0

26´- střela Formánka do brankáře

27´- útočník nikým neblokován, nezastavován pohodlně zavěšuje na 5-0

29´- Vít podkopl protihráče ve vápně, následný PK letěl vysoko nad

31´- náš brankář křičí "mám", sehne se pro míč, nohou si ho ukopne k protihráči, který

pohodlně do prázdné skóruje na 6-0

Hororová 1. půle. Vůbec nestíháme se soupeřem běhat, Jsme o 2 rychlosti pomalejší a navíc děláme hrůzostrašné (hloupé) chyby.

2. poločas:

36´- průniková přihrávka středem na Lišku, prostřeluje brankáře 6-1

48´- Liška po přihrávce od Waltera z jedné k tyči a snižuje na 6-2

55´- pomalý start našeho hráče na míč, soupeř vystihuje  a po samostatném úniku

střílí 7-2

66´- pomalá rozehra na obránce, ten zastavuje pomalý míč, bere si ho útočník a z úhlu

zvyšuje o tyč na 8-2

69´- Liška po výkopu od brankáře probíhá mezi obránci a bombou doprostřed

upravuje na konečných 8-3

Hra se trochu po změně rozestavení hráčů zlepšila. Na zápasy jezdíme s malým počtem hráčů (jeden nemocný, jeden zraněný a jeden??), to se projevuje ve větší únavě našich kluků. Škoda. Je potřeba vylepšit fyzičku a rychlost.