TJ SK Markvartice - FK Dolní Poustevna     3 : 6   ( 1 : 3)

Obrana :      Herejk Kryštof, Suk Pavel, Soukup Vladimír, Šafránek Štěpán

Záloha :       Svačina Václav, Príhoda Tomáš, Karpíšek David, Pechovský David

Útok :           Galbavý David, Jarisch Daniel

Střídačka : Mitternacht Robert, Kramer Luděk, Kramer David, Svačina Jan, Škrabák Jaroslav, Tomek Zbyněk, Peláčik Pavel

Trenér : Svačina Jan

Vedoucí družstva : Galbavý David

Rozhodčí : Pöschko Jaroslav           Asistenti: Kadora Ondřej, Křeček Tomáš

Žluté karty :  hosté –  68. min. Tomek Zbyněk.

Střelci gólů :  hosté :  32. a 61. min. Karpíšek David, 40., 43 a 64. min. Galbavý David,

48. min. Príhoda Tomáš.

V neděli 29.9. jsme zajížděli na půdu Markvartic, kde nás hostil 4. tým tabulky. Výsledek vypadá celkem vyrovnaně, nicméně soupeře jsme takřka k ničemu nepustili a obdržené branky vyplynuly spíše z našich individuálních chyb. Držení balónu a statistiky hovořily jasně v náš prospěch.

Minuty utkání :

• 12' - Po chybě brankáře Moravce se hosté ujímají vedení 1-0.
  • 32' - Z přímého kopu se krásně k levé tyči trefuje Karpíšek, srovnáno 1-1.
  • 40' - Do samostatného úniku se dostává Galbavý, který na 2x překonává gólmana domácích, vedeme 2-1.
  • 43' - Po skvělé průnikové přihrávce Šafránka se řítí sám na brankáře Galbavý, zkušeně obstřeluje k pravé tyči a do kabin jdeme za vedení 3-1.
  • 48' - Príhoda dostává přesný pas od Herejka na hranici velkého vápna a krásným lobem zvyšuje na 4-1.
  • 54' - Po nepřesné přihrávce Soukupa, jdou hosté ve třech sami na brankáře Moravce, který je bohužel bez šance, 4-2.
  • 61' - Po faulu na Mitternachta měl být nařízen pokutový kop, nicméně se kopalo zpoza velkého vápna, ale i s tím si Karpíšek poradil střelou na stranu domácího gólmana, vedeme 5-2.
  • 64' - Po skvělém individuálním průniku se prosazuje Galbavý, který završuje hattrick a zvyšuje vedení na 6-2.
  • 67' - Po rohu domácích se převedl brankář Moravec, který skvěle vychytal gólovou šanci domácího kapitána, stále trvá stav 6-2.
  • 68' - Tomek dostává po faulu na domácího kapitána ŽK.
  • 70' - Po jediné kloudné akci soupeře snižuje Běhunek na konečných 6-3.

V sobotu 5.10.2019 od 12.00 hodin hostíme předposlední celek soutěže z Dolního Podluží, těšíme se na Vaší návštěvu.

5. kolo 29.09.2019 16:00
datum a čas domácí hosté skóre
28.09.2019 12:00 TJ Jiskra Staré Křečany, z.s. (4) FK Česká Kamenice "B" (2) 1 : 5
29.09.2019 15:00 TJ Tatran Rybniště, z.s. (3) VOLNO - VOLNÝ LOS (12) ---
29.09.2019 15:00 FK Huntířov z.s. (8) FK Františkov nad Ploučnicí, z.s. (9) 2 : 1
29.09.2019 16:00 FK Dolní Podluží, z. s. (7) FC United Roma z. s. (10) 3 : 4
29.09.2019 16:00 Fotbal klub Bynovec,z.s. (5) TJ.Dolní Habartice - spolek (1) 1 : 4
29.09.2019 16:00 Tělovýchovná jednota SK Markvartice (6) Fotbalový klub Dolní Poustevna (11) 3 : 6