Úvod » Sezona 2019 - 2020 » Zprávy z utkání

Okresní přebor starších žáků-Sever-8.kolo-sobota 26.10.2019

FK Dolní Poustevna/SK Velký Šenov  4 : 2  FK Cvikov   (pol.2:0)

Sestava:          Hauser-Ungr, Buryánek, Liška, Walter-Formánek"K", Šolc-Jirovský

Střídačka:       Smělík, Holub

Chyběli:          Kramer, Kalčík

Góly:               Formánek, Šolc, Holub, Ungr

V 8.kole naší soutěže jsme přivítali na našem hřišti soupeře, se kterým jsme před měsícem prohráli vysoko 8:3. Věděli jsme, že opět to nebude jednoduché utkání a jestli chceme uhrát nějaký slušnější výsledek, tak musíme něco změnit a poctivě to odehrát.

Od začátku prvního poločasu se nám dařilo hrát, to co jsme chtěli a už v 6.min. jsme šli do vedení po střele Formánka z velkého vápna. Soupeř byl jak opařený a snad za celý první poločas si nevypracoval jedinou gólovou situaci. Za to nám se povedlo po krásné akci ve 23.min. navýšit skóre, když po centru Holuba do pokutového území z pravé strany , se nádherně trefil Šolc střelou k tyči.

Do druhé půle jsme nastupovali z dvougólovým vedením a za žádnou cenu jsme o to nechtěli přijít, ale co jsme nechtěli se stalo. Soupeř začal hrát více agresivně, lépe se pohyboval a nám se nedařilo hrát co jsme chtěli. Začali jsme dělat chyby, které soupeř potrestal vyrovnáním a už po 13.minutách druhé půle, bylo naše vedení fuč. Rychle jsme museli nějak reagovat, jinak by soupeř dokázal otočit vývoj zápasu na svojí stranu. Díky střídaní jsme se vrátili do zápasu. A když se nám povedl po závaru v našem pokutovém území rychlý brejk, který Holub proměnil v opět naše vedení, tak se soupeř zlomil. Asi po 4.minutách se nám povedlo znovu skórovat, když po závaru v pokutovém území soupeře se nejlépe orientoval Ungr a dorážkou navýšil skóre a stanovil tak konečný výsledek. Soupeř měl ještě snahu z výsledkem něco udělat,ale i díky dobrým zákrokům našeho brankáře se stav utkání nezměnil.

Naše hráče chválíme a doufáme, že je toto vítězství posílí do dalších zápasů!!!!!

Trenéři: Bareš a Formánek

8. kolo 27.10.2019 10:00

datum a čas

domácí hosté skóre
26.10.2019 15:00 Fotbalový klub Dolní Poustevna/                                  SK Velký Šenov (6) FK - Cvikov (2) 4 : 2
27.10.2019 10:00 Tělovýchovná jednota Horní Libchava (1) FK Mikulášovice (3) 4 : 8
27.10.2019 10:00 TJ Spartak Jiříkov, z.s. (5) SK Plaston Šluknov, z.s. (4) 7 : 1

5 Tělovýchovná jednota Horní Libchava 8 3 0 5 25 : 65 9 0 0
6 Fotbalový klub Dolní Poustevna/                      SK Velký Šenov 8 1 0 7 21 : 58 3 0 0