Úvod » Sezona 2020 -2021 » Zprávy z utkání

Výsledky 1. kola Podzimní fotbalová sezóny 2020 - 5. a 6. 9. 2020

publikováno 06.09.2020 (aktualizováno 14.09.2020)

Podzimní fotbalová sezóna 2020 je zahájena

Sobota 5. 9. 2020

"A" mužstvo :          FK Česká Kamenice "B"  :  FK Dolní Poustevna       1 : 11 ( 0 : 3 )

Starší žáci :              FK Dolní Poustevna :  FK Jiskra Modrá   3 : 5  ( 2 : 3 )

Mladší přípravka :   1. turnaj ve Varnsdorfu - celkově 4. místo

Neděle 6. 9. 2020

Starší přípravka :   FK Dolní Poustevna : TJ Krásná Lípa   14 : 1  ( 6 : 0 )

"A" mužstvo

Okresní soutěž dospělých - 1. kolo – 5. 9. 2020

FK Česká Kamenice    :     FK Dolní Poustevna            1   :    11  ( 0 : 3)

Žluté karty  : 73. min. Soukup Vladimír, 90.min. Príhoda Tomáš

Střelci gólů : Galbavý David – 4x , Karpíšek David - 5x, Kozák Milan – 1x, Príhoda - 1x

Soupeř vydržel vzdorovat naší hře do desáté minuty . Po deseti minutách jsme byli jednoznačně   lepším týmem. Soupeře jsme zcela jasně přehráli, soupeř byl zejména v druhém poločase zralý   na ručník.

Minuty utkání -   20.minuta Galbavý napadá na polovině hřiště soupeře, kterému sebere míč a

umístěnou střelou dostává naše mužstvo do vedení  1 : 0.

25.minuta Príhoda přesnou přihrávkou nachází Karpíška, který se nemýlí  2 : 0.

35.minuta Galbavý zahrává rohový kop na krátko Tomkovi , který přesným

centrem nachází Kozáka , Kozák zvyšuje na 3 : 0.

57.minuta Tomek centruje do vápna a Karpíšek zvyšuje na 4 : 0.

60.minuta soupeř fauluje ve vápně Karpíška, penaltu proměňuje Príhoda 5 : 0.

63.minuta Tomek přihrává do uličky Galbavému,který umístěnou střelou navyšuje

na 6 : 0.

68.minuta tentokrát dostává Galbavý přesnou přihrávku od Suka a výsledek se

mění na 7 : 0.

69.minuta neuběhla snad ani minuta, Galbavý svoji typickou hrou vypíchne

soupeři míč a samostatným únikem překonává brankáře domácích.

8 : 0.

78.minuta po chybě našeho brankáře soupeř vsítil čestnou branku 8 : 1.

82.minuta , hezká akce pro oči, Koleňák přihrává Galbavému galbavý prodlužuje

Karpíškovi, který se nemýlí 9 : 1.

84.minuta Karpíšek opět dává gól, na který mu přihrává Príhoda. 10 : 1.

90.minuta Karpíšek stanovuje konečný výsledek po nadherné akci z levé strany

Šafránek přihrává Tomkovi  a ten přesnou přihrávkou našel Karpíška.

který dovršil svůj výkon vstřelením páté branky v utkání 11 : 1.

Moravec Břetislav

Starší žáci

ZBYTEČNÁ PROHRA

sobota 5.9.2020 od 10.00 hod.- 1. kolo okresního přeboru starších žáků

diváků: 30

FK D.POUSTEVNA – FK MODRÁ    3 : 5  ( poločas: 2 - 3 )

1. poločas:

2´- po akci Holuba Walter nastřeluje břevno

3´- slabou střelu Jírovského brankář chytá

4´- Holub střílí vedle

5´- Holub střílí z trestného kopu nad

6´- po samostatné akci se bombou Ungra ujímáme vedení 1-0

7´- po rozehře nikým neatakovaný útočník probíhá středem hřiště a srovnává na 1-1

12´- Liška ve vápně fauluje a soupeř se z penalty ujímá vedení 1-2

20´- stojící obránci nepokrývají útočníky a ti po ťukesu navyšují do prázdné na 1-3

30´- po samostatném úniku střílí Ungr branku a snižuje na 2-3

Po dobrém úvodu převzal soupeř iniciativu, kterou přetavil v branky.

2. poločas:

40´- opět naši hráči stojí a běhavý soupeř pohodlně skóruje 2-4

48´- střela Formánka do brankáře

60´- umístěnou střelou k tyči snižuje Walter na 3-4

65´- chybu v naší obraně trestá soupeř střelou do šibenice 3-5

Zbytečná prohra. Kluci neplní pokyny, které si vytýčíme před zápasem. Dělají pořád ty samé chyby, které nás stojí spoustu sil a soupeř je trestá brankami. Chválíme Matěje Ungra, který odehrál skvělý zápas (bohužel byl osamocen).

P. Kramer, Z. Formánek

Starší přípravka

STARŠÍ PŘÍPRAVKA – neděle 6. 9. 2020

První utkání nového ročníku fotbalové soutěže starších přípravek Sever v Dolní Poustevně. Zavítal k nám soupeř z Krásné Lípy. Utkání bylo spíše o bojovnosti než o fotbalu. Nerozehranost a vynucená dlouhá pauza na hráčích i hráčkách byla znát. I přes všechny výtky trenéra je konečný výsledek velmi pěkný a jednoznačný

FK DOLNÍ POUSTEVNA - TJ KRÁSNÁ LÍPA 14 : 1 pol. (6:0)

Branky Poustevny:  7x Mrkvička Matyáš, 6x Kerbl Štěpán,  1xHauserová Karolína

Sestava:

Brankář :        Kalčík M. (1. poločas),  Hauserová A. (2. poločas),

Obrana :        Koubek J., Čácha J.,

Záloha :        Mrkvička M.,

Útok :              Kerbl Š., Kozák R.
Náhradníci : Bureš S., Štancl S., Šanda L., Hauserová K., Gregusová D., Hauserová N.

Robert Holec
                                                                                  trenér přípravky

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – sobota 5. 9. 2020

1. satelitní turnaj nového ročníku Okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever  ve Varnsdorfu s konečným čtvrtým místem

Dne 5.9.2020 se za optimálního počasí odehrál na fotbalovém hřišti ve Varnsdorfu dle stanoveného pořadí první (1) satelitní turnaj podzimní části nového soutěžního ročníku 2020/2021  Okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever. Do tohoto nového ročníku se přihlásilo pouze pět družstev, a to Varnsdorf „A“, Varnsdorf „B“, Rumburk, Šluknov a Dolní Poustevna. Turnaje se odehrají systémem každý s každým, délka utkání 15 minut.

Pro tuto sezonu je naše družstvo mladší přípravky kompletně obměněné, a začínáme na novo. Účelem této sezony je sehrát se, doplnit o další tři až čtyři hráče, tj. dostat do oběhu co nejvíce dětí bez ohledu na výsledky.

Přehled odehraných zápasů :

Dolní Poustevna – Rumburk                0 : 8

Dolní Poustevna – Varnsdorf „B“        6 : 1   (branky Jan Salaba 4x, Míra Hamák 2x)

Dolní Poustevna – Šluknov                  2 : 7   (branky Jan Salaba 1x, Míra Hamák 1x)

Dolní Poustevna – Varnsdorf „A“        2 : 11 (branky Jan Salaba 1x, Míra Hamák 1x)

Střelci branek : Jan Salaba 6 branek, Míra Hamák 4 branky

Turnaj odehráli : Vašek Hošic (B), Kateřina Růžičková, Eva Fišerová, Kryštof Marek,

Jenda Salaba, Míra Hamák

První turnaj nově utvořené mladší přípravky. Zkoušeli jsme u dětí různé pozice, hledáme se. Společně s družstvem Varnsdorf „B“ jsme doznali největších změn. Zápasy s Rumburkem,  ale i  s Varnsdorfem „A“ a Šluknovem znamenaly vysoké prohry. Pouze zápas s Varnsdorfem „B“ hovořil v náš prospěch. Pro nás to bude velká škola, ale to je to důležité. Jsme na začátku.

S výkonem celého našeho družstva jsem spokojen, zvláště mě potěšilo duo Jenda Salaba a Míra Hamák. Tito chlapci mají velice dobře nakročeno, a dokázali se rovnat i starším a vyšším spoluhráčům. Jedním z mnoha úkolů podzimu je zajistit trvalý post brankáře.

Další  turnaj se odehraje dne 13.9.2020 od 9.30 hodin ve Šluknově.