Úvod » Rozlosování » Podzim 2020

Rozlosování fotbalových soutěží - podzim 2020

publikováno 08.09.2020 (aktualizováno 14.09.2020)


 

Fotbalový klub Dolní Poustevna 
 
 
       
Rozlosování soutěží - Podzim 2020

Okresní soutěž dospělých
 
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
1 05.09.20 13:30 FK Česká Kamenice "B" FK Dolní Poustevna
2 13.09.20 15:00 FK Huntířov FK Dolní Poustevna
3 19.09.20   VOLNO VOLNO
4 27.09.20 16:00 FK Dolní Podluží FK Dolní Poustevna
5 03.10.20 12:00 FK Dolní Poustevna FK Františkov nad Ploučnicí
6 11.10.20 15:30 FC UNITED Roma FK Dolní Poustevna
7 17.10.20 11:30 FK Dolní Poustevna TJ Jiskra Staré Křečany
8 25.10.20 14:30 TJ Tatran Rybniště FK Dolní Poustevna
9 31.10.20 10:00 FK Dolní Poustevna TJ SK Markvartice
10 08.11.20 14:00 TJ Dolní Habartice FK Dolní Poustevna
11 14.11.20 10:00 FK Dolní Poustevna Fotbal klub Býnovec
         
         
         
Okresní přebor Starších žáků
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
1 05.09.20 10:00 FK Dolní Poustevna  FK Jiskra Modrá
2 12.09.20 10:00 FK Dolní Poustevna SK Březiny
3 20.09.20 10:00 TJ Spartak Jiříkov FK Dolní Poustevna 
4 26.09.20 10:00 FK Dolní Poustevna  FK Mikulášovice
5 03.10.20 10:30 TJ Spartak Boletice FK Dolní Poustevna
6 10.10.20 10:00 FK Dolní Poustevna SK Šluknov
7 17.10.20 15:00 FK Česká Kamenice FK Dolní Poustevna 
8 24.10.20 10:00 FK Dolní Poustevna  TJ Union Děčín
11 28.10.20 10:00 FK Cvikov FK Dolní Poustevna 
9 31.10.20 10:00 FK Malšovice FK Dolní Poustevna 
10 07.11.20 10:00 FK Dolní Poustevna  TJ SK Markvartice
         
         
         
         
         
         
Okresní přebor Starší přípravky
         
Kolo Datum Hodina Domácí  Hosté
1 06.09.20 10:00 FK Dolní Poustevna TJ Krásná Lípa
2 13.09.20 10:00 FK Mikulášovice FK Dolní Poustevna
3 20.09.20 10:00 FK Dolní Poustevna FK Rumburk
4 26.09.20 10:00 SK Šluknov FK Dolní Poustevna
5 04.10.20 13:00 FK Dolní Poustevna TJ Spartak Jiříkov
6 11.10.20 10:00 TJ Krásná Lípa FK Dolní Poustevna
7 18.10.20 13:00 FK Dolní Poustevna FK Mikulášovice
8 25.10.20 10:00 FK Rumburk FK Dolní Poustevna
9 01.11.20 10:00 FK Dolní Poustevna SK Šluknov
10 08.11.20 11:30 TJ Spartak Jiříkov FK Dolní Poustevna
         
         
         
Okresní přebor mladší přípravka Sever 
         
Turnaj Datum Hodina Pořadatel Hřiště
1 05.09.20 10:00 FK Varnsdorf "A" Varnsdorf-Západní, za halou
2 13.09.20 9:30 SK Plaston Šluknov Šluknov
3 20.09.20 10:00 FK Rumburk Rumburk
4 27.09.20 10:00 SK Plaston Šluknov Šluknov
5 04.10.20 10:00 FK Dolní Poustevna Dolní Poustevna
6 10.10.20 10:00 FK Varnsdorf "A" Varnsdorf-Západní, za halou
7 18.10.20 10:00 FK Dolní Poustevna Dolní Poustevna
8 25.10.20 10:00 FK Varnsdorf "B" Varnsdorf-Západní, za halou
9 28.10.20 9:30 FK Rumburk Rumburk
10 01.11.20 10:00 FK Varnsdorf "B" Varnsdorf-hřiště UMT ul.Moravská
         
         

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 43566
Dnes: 1
Online: 2

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

Okresní přebor Starších přípravek - 5. kolo – neděle 4.10.2020
Okresní přebor Starších přípravek 5. kolo – neděle 4.10.2020   Nedělní odpoledne patřilo opět fotbalu a utkání starší přípravky. Tentokrát jsme ...

Kalendář akcí

« 02 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace