Úvod » Zprávy z utkání » Okresní přebor Starších přípravek

Okresní přebor Starších přípravek – 4. kolo – 30.9.2020

publikováno 03.10.2020

Uprostřed týdne jsme sehráli přeložené utkání na půdě největšího favorita na vítězství v celé soutěži, mužstva ze Šluknova. Dlouho jsme se připravovali na to, že jsme stále nenarazili na velmi silného soupeře. Bohužel obavy ze hry a odevzdaná nálada se brzy projevila. Prvních pět minut utkání sneslo přísnější metr. Za stavu 2:2 jsme však složili zbraně a nechali Šluknov předvést jejich um. Málo bojovnosti, důrazu a především odvahy vedlo k domácí kanonádě, která se zastavila až v padesáté minutě na číslu 16. Je to velké ponaučení do dalších bojů. Jsem přesvědčený, že i s takovým soupeřem se dá sehrát daleko důstojnější utkání. Nevadí mi prohrané utkání, ale odevzdanost, která byla vidět ještě před utkáním v šatně mě mrzí

SK PLASTON ŠLUKNOV  16 : 3  FK DOLNÍ POUSTEVNA poločas (8:2)

Branky Poustevny : 2x Kerbl Štěpán, Kozák Radim