Záloha : Príhoda Tomáš, Herejk Kryštof, Kozák Milan, Pelačik Pavel ,

Trenéři : Svačina Václav, Škrabák Jaroslav ,

Vedoucí družstva : Moravec Břetislav st.

Rozhodčí : Špička Martin Asistenti : Špína Štěpán, Dvořák Martin

Žluté karty : domácí – 39. min. Pihík Tibor, 68. min. Horvát Emil

hosté – 40. min. Herejk Kryštof 68. min. Svačina Jan, 80. min. Galbavý

David.

Červené karty : domácí – 73. min. Stolar Jaroslav

Střelci gólů : 8., 10., 34., 36., min. Galbavý David, 23.,Karpíšek David, 39., Herejk Kryštof, 68., min. Kozák Milan, 88.min., Svačina Jan,89.,min., Príhoda Tomáš.

Minuty utkání :

• 8. min. Kozák posílá přesnou přihrávku do ulice Karpíškovi, který prodlužuje na Galbavého , Galbavý se nemýlí střílí první gól, 0 : 1

• 10. min. Galbavý presingem nutí soupeře k chybě a umístěnou střelou z 30.ti metrů vymetá levý horní růžek domácí branky vedeme 0 : 2.

• 23. min. Kozák přihrává Karpíškovi do ulice , Karpíšek navyšuje na 0 : 3.

• 34. min. Soupeř ve svém pokutovém území zahrává rukou – kopeme penaltu, kterou Galbavý proměňuje 0 : 4.

• 36. min. Kryštof vystihl přihrávku soupeře, přihrává Galbavému skóre navyšujeme na 0 : 5.

• 39. min. Soupeř fauluje ve svém pokutovém území Šafránka , kopeme další penaltu – Kryštof se nemýlí 0 : 6.

• 52. min. Soupeř opět fauluje v pokutovém území, tentokrát Karpíška. Pokutový kop zahrává Príhoda - bohužel laxně a gólman domácích penaltu chytá

• 66. min. Šolín rychlým výhozem na Koleňáka , ten prodlužuje na Karpíška, který posouvá na Kozáka a ten zvyšuje - 0 : 7.

• 88. min. Kozák přihrává do ulice Svačinovi, který proměňuje 0 : 8.

• 89. min. Nádherná akce po ose Kozák – Karpíšek – Príhoda a konečný stav utkání. 0 : 9.

Je škoda že současný stav v republice prozatím zastavil veškeré sportovní soutěže, minimálně na čtrnáct dní. Doufejme , že epidemie se nebude šířit dál a Okresní soutěž dohrajeme.