Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

2. přátelské utkání dorostu - sobota 31.7.2021 - FK JISKRA VRATISLAVICE - FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA

2 – 2

sestava:                                                                       Jeništa

1. třetina:

12´- slabá střela Miláka do náručí brankáře

18´- střela z úhlu, Milák slabě doráží a brankář chytá

19´- Hoke vypíchl míč obránci, sám utíká na branku, ale střílí pouze do boční sítě

30´- Walter střílí mimo branku

32´- Liška zastavil výkop brankáře, narazil si míč s Třískem a svou akci zakončil střelou

podél brankáře k tyči, vedeme 1-0

2. třetina:

40´- po výkopu došlo k nedorozumění našich stoperů a útočník přehodil

vyběhnutého brankáře a srovnává na 1-1

56´- střela soupeře z úhlu na bližší tyč a prohráváme 2-1

3. třetina:

71´- samostatný únik středem zakončuje Walter střelou k tyči a srovnává na 2-2

79´- střela soupeře do tyče

79´- únik Petrly zakončen střelou vedle branky

Zápas se hrál za hezkého počasí, s kvalitním soupeřem, který hraje krajský přebor Libereckého kraje. Vyzkoušeli jsme všechny hráče na různých pozicích a sestava se začíná rýsovat. Byl to zápas plný soubojů, my byli lepší v 1. třetině, soupeř naopak ve 2.třetině (došlo k velkému střídání našich hráčů a změně pozic), 3.třetina byla vyrovnaná. Vyhrát mohly oba týmy, šancí bylo dost, ale remíza je spravedlivá.

Kluci makali, nic nevypustili - chválíme je!!!!