Úvod » Sezóna 2021-2022 » Rozlosování

Rozlosování soutěží - Podzim 2021

publikováno 02.08.2021

Fotbalový klub Dolní Poustevna

 

 

 

 

 

 

 

Rozlosování soutěží - Podzim 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okresní přebor dospělých

 

 

 

 

 

 

Kolo

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

1

21.08.21

17.00

SK Slovan Jiřetín

FK Dolní Poustevna

2

28.08.21

17.00

FK Dolní Poustevna

SK Verneřice

3

04.09.21

17.00

FK Malšovice

FK Dolní Poustevna

4

11.09.21

16.30

FK Dolní Poustevna

TJ SK Markvartice

5

18.09.21

16.30

MSK Benešov n.Pl.

FK Dolní Poustevna

6

25.09.21

16.00

FK Dolní Poustevna

TJ Krásná Lípa

7

02.10.21

16.00

SK Březiny

FK Dolní Poustevna

8

09.10.21

15.30

FK Dolní Poustevna

TJ Spartak Boletice

9

16.10.21

15.30

FK Mikulášovice

FK Dolní Poustevna

10

24.10.21

14.30

SK Šluknov "B"

FK Dolní Poustevna

11

30.10.21

14.00

FK Dolní Poustevna

SK Velký Šenov

12

06.11.21

14.00

TJ Čechie Horní Podluží

FK Dolní Poustevna

13

13.11.21

13.30

FK Dolní Poustevna

TJ Spartak Jiříkov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krajský přebor dorostu (společné družstvo FK Rumburk a FK Dolní Poustevna)

 

 

 

 

 

Kolo

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

3

29.08.21

10:00

FK Rumburk/FK Dolní Poustevna     Hřiště : FK Rumburk

SK Šluknov/TJ Spartak Jiříkov

4

05.09.21

10:00

FK Rumburk/FK Dolní Poustevna     Hřiště : FK Dolní Poustevna

TJ ČSAD Libouchec

5

12.09.21

10:00

SK Blaník Modlany/TJ Sokol Srbice

FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

6

19.09.21

10:00

FK Rumburk/FK Dolní Poustevna     Hřiště :

FK Chuderov/FK Slovan Chabařovice

7

25.09.21

10:00

TJ Hvězda Trnovany "B"

FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

8

03.10.21

10:00

FK Rumburk/FK Dolní Poustevna     Hřiště :

FK Kostomlaty p.M.

9

10.10.21

10:00

FK Jiskra Velké Březno

FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

1

17.10.21

10:00

FK Rumburk/FK Dolní Poustevna     Hřiště :

TJ Union Děčín

2

24.10.21

10:00

FK Česká Kamenice

FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

 

 

 

 

 

Poznámka : hřiště na kterém se utkání dorostu budou konat budou upřesněny

 

 

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA SEVER – PODZIM 2021

 

Úředně se hraje v sobotu od 10 hodin

 

9 turnajů na podzim/ 9 turnajů na jaře

 

„O přeborníka OFS Děčín“

1. – 3. místo v dlouhodobé tabulce

 

Skupina SEVER

 

Skupina SEVER

 

 

 

FK Varnsdorf A

2

1. turnaj

FK Varnsdorf B

1

neděle 05.09. FK Rumburk od 9:30 hodin

FK Varnsdorf C

1

 

Dolní Poustevna

1

2. turnaj

SK Šluknov

2

neděle 12.09. FK Varnsdorf „A“ od 10 hodin

FK Rumburk

2

 

 

 

3. turnaj

 

 

sobota 18.09. SK Šluknov od 10 hodin

 

 

 

 

 

4. turnaj

 

 

neděle 26.09. FK Varnsdorf „A“ od 10 hodin

 

 

 

 

 

5. turnaj

 

 

neděle 03.10. SK Šluknov od 10 hodin

 

 

 

 

 

6. turnaj

 

 

neděle 10.10. FK Varnsdorf „B“ od 10 hodin

 

 

 

 

 

7. turnaj

 

 

neděle 17.10. FK Dolní Poustevna od 10 hodin

 

 

 

 

 

8. turnaj

 

 

neděle 24.10. FK Varnsdorf „C“ od 10 hodin

 

 

 

 

 

9. turnaj

 

 

neděle 31.10. FK Rumburk od 10 hodin

 

 

 

 

 

10. turnaj

 

 

sobota 06.11. NÁHRADNÍ TERMÍN

 

 

neděle 07.11. NÁHRADNÍ TERMÍN

 

 

 

 

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 47593
Dnes: 1
Online: 2

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

Fotbalová sezóna 2021/2022 - přehled
Fotbalová sezóna 2021/2022   Fotbalový klub Dolní Poustevna do sezóny 2021/2022 přihlásil do soutěže celkem 3 družstva : Okresní přebor ...

Kalendář akcí

« 06 / 2022 »
Po Út St Čt So Ne
  123 4 5
678910 11 12
1314151617 1819
20212223242526
27282930   
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace