Úvod » Zprávy z utkání » Krajský přebor dorostu - FK Rumburk/FK Dolní Poustevna

5. přátelské utkání dorostu - sobota 14.8.2021 - FK RUMBURK/FK DOLNÍ POUSTEVNA – FK CHRASTAVA

1. poločas:

9´- trestný kop z vlastní poloviny za obranu, Liška v samostatném úniku střílí vedle

11´- špatně vyražený roh brankářem propadl k nekrytému útočníkovi a ten doráží do

prázdné branky 0-1

15´- Třísko posílá do úniku Lišku, který střelou mezi nohy brankáře srovnává na 1-1

20´- po narážečce střílí Liška nad branku

26´- přihrávka za obranu Richter však dloubákem míří nad branku

32´- perfektní přihrávka Miláka mezi obránce, Richter střílí z jedné na přední tyč a

ujímáme se vedení 2-1

2. poločas:

48´- samostatný únik Rouhy zakončen slabou střelou do brankáře

50´- při snaze vystřelit byl ve vápně faulován Rouha a rozhodčí píská pokutový kop

51´- k míči se staví Demeter a bombou pod břevno penaltu jasně proměňuje 3-1

73´- útočník přehrává tři naše obránce a střelou podél brankáře snižuje na 3-2

90´- Richter střelou z rohu vápna na bližší tyč uzavírá skóre na 4-2

Zápas se hrál za úmorného vedra s kvalitním soupeřem, který hraje krajský přebor U17 Libereckého kraje. I přes malý počet hráčů jsme předvedli dobrý výkon, po celý zápas jme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli. Chválíme všechny kluky!!!