Úvod » Zprávy z utkání » Mladší přípravka - Sever

1. jarní satelitní turnaj Okresního přeboru mladších přípravek - 15.4.2022 - ve Varnsdorfu

publikováno 26.04.2022

1. jarní satelitní turnaj Okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever  ve Varnsdorfu s konečným druhým místem

Dne 15.4.2022 se za optimálního počasí odehrál na fotbalovém hřišti ve Varnsdorfu dle stanoveného pořadí první (1) satelitní turnaj jarní části Okresního přeboru mladších přípravek skupiny Sever. Tento turnaj jsme odehráli v docela slušné obměně našeho kádru, což nám dle konečného výsledku pouze prospělo. V náš prospěch šla i řádná a poctivá zimní příprava, v jejímž rámci jsme se snažili dohnat vše, co nám unikalo a dělalo řádné problémy.

Turnaj se odehrál za účasti 5-ti mužstev (z důvodu nemoci nemohl Varnsdorf postavit svůj „C“ tým), a s ohledem na tuto skutečnost byla domluvena hrací doba místo 12-ti minut na  15 minut, a jako tradičně,  každý s každým.

Přehled odehraných zápasů :

Dolní Poustevna – Varnsdorf „A“        2 : 2   (branky Jan Diviš 1x, Tomáš Čácha 1x)

Dolní Poustevna – Varnsdorf „B“      11 : 0   (branky Míra Hamák 3x, Tomáš Čácha 4x, Miroslav Astaloš 4x)

Dolní Poustevna – Šluknov                  6 : 1   (branky Míra Hamák 1x, Tomáš Čácha 2x, Jan Diviš 2x, Miroslav Astaloš 1x)

Dolní Poustevna – Rumburk                 9 : 0   (branky Vojtěch Koubek 1x, Miroslav Astaloš 1x, Míra Hamák 3x, Tomáš Čácha 4x)

Střelci branek : Tomáš Čácha 11x, Míra Hamák 7x, Miroslav Astaloš 6x, Jan Diviš 3x,  Vojtěch Koubek 1x

Turnaj odehráli : Vojtěch Koubek, Jan Diviš, Tomáš Čácha, Miroslav Hamák, Miroslav Astaloš, Daniel Dittert

První jarní turnaj po řádné zimní přípravě. Chlapci hráli, trenér žasl, není slov. Utkání s Varnsdorfským „A“ družstvem byla třešnička na dortu, vynikající zápas, rodiče výkonům obou mužstev tleskali.

Byl jsem hrou chlapců překvapen, existovali strany hřiště, komunikace a i krásné nahrávky do prostoru hřiště. Všichni předvedli slušné pojetí hry a do jednoho je chválím. Na druhém místě jsme skončili z důvodu málo vstřelených branek oproti vítězi turnaje – družstvu Varnsdorf „A“. Avšak jsme mladší přípravky, jde jen o skutečnost stále hrát a hrát.

Chválím všechny hráče přípravky za předvedené výkony dokonané pro pěkné druhé místo.

Trenér mladší přípravky FK Dolní Poustevna  Zdeněk Hauser