17. mistrovské utkání, 1.A tř. dorostu sk. B, hřiště: FK Dolní Poustevna

diváků: 30, hrací doba: 2 x 45 minut, rozhodčí: Budský – Böhm, Kramer P.

sestava:                                                         Jeništa

střídali (hokejově): Richter, Petrla D.

chyběli: Kramer, Mach, Chalánek, Demeter J.

branky: Liška 3, Milák 2, Petrla, Rouha

1. poločas:

3´- rohový kop Hokeho trefuje hlavou Müller do nohou brankáře

10´- rohový kop Hokeho střílí Liška do brankáře, ten vyráží vedle branky

17´- střela Miláka nad branku

21´- střela soupeře po rohu těsně vedle levé tyče

42´- na roh Hokeho naskakuje slabou hlavičkou Demeter, soupeř odkopl míč k Třískovi, ten

se kličkou zbavil obránce, odcentroval na Lišku a ten hlavou otevřel skóre 1-0

2. poločas:

47´- akce na jeden dotek po levé straně hřiště zakončená střelou Lišky doprostřed branky

58´- aut na naší polovině na Rouhu, zbavil se kličkou soupeře, přihrál Třískovi, který

průnikovou přihrávkou oslavil Lišku a ten střelou na přední tyč navyšuje na 2-0

60´- centr Hokeho před branku na Rouhu, ten střílí do tyče, míč se odráží k Demeterovi a ten

přihrává zpět Rouhovi, který střelou k tyči zvyšuje na 3-0

62´- Rouha křižnou přihrávkou na vápno nabíjí na utaženou levačku Liškovi, který z jedné

střílí na zadní tyč a vedeme 4-0

67´- trestný kop z půlky zahrál Kučera na hlavu Tříska, ten trefil brankáře, míč se odrazil

k Petrlovi a ten hlavou doráží do branky 5-0

75´- Tříska přihrál Hokemu, následoval centr na Miláka, který po zpracování míče pěknou

placírkou dává branku na 6-0

84´- aut na Hokeho následuje přihrávka Milákovi na vápno a ten prudkou střelou uzavírá

skóre na 7-0

86´- střelu soupeře vyráží Jeništa na roh

První půlka zápasu byla docela vyrovnaná. V druhé půlce se projevila skutečnost, že hosté dohrávali, mač bez možnosti střídat hráče v poli a my je přehráli. Za předvedený výkon si kluci výhru zasloužili.