Úvod » Starší žáci » Zprávy z utkání

1. kolo - 9.9.2012 - Lipová - Dolní Poustevna 0 : 6 (0 :3)

publikováno 09.09.2012 (aktualizováno 25.09.2012)

1. kolo --- 9.9.2012 ---  Lipová - Dolní Poustevna   0 : 6   (0:3)

Dnes sehráli naši st. žáci své první utkání na hřišti soupeře, v Lipové. Začátek utkání byl velmi rozpačitý, na obou týmech bylo vidět, že jejich loňské hráčské opory přestoupili do kategorie mladších dorostenců a na jejich bývalá místa nastoupili mladší kluci. Skoro celá první polovina utkání byla plná nepřesných přihrávek a zbytečného honění po hřišti od branky k brance. Naši kluci sice měli několik pěkných šancí, ale chyběla koncovka, jako by se báli vystřelit na branku.
     Vše se změnilo zhruba ve 25', kdy Honza Pham pěkně prošel s míčem až před soupeřovu branku, nahrál Vojtovi Válkovi, a ten pěknou střelou umístěnou do rohu nedal brankáři šanci a upravil skóre na 0:1. To byla velká vzpruha našich kluků a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Ve 27' Štěpán Šafránek přihrál do běhu Danovi Smetanovi a bylo to 0:2. V následující minutě se celá akce opakovala a skóre bylo 0:3.
     Druhou půli utkání začali kluci zase opatrně, opět měli několik gólových šancí, ale začala se projevovat únava. Kluci zpomalili hru, což vyhovovalo soupeři. Několikrát jsme změnili posty hráčů a pomohlo to. V 53' se krásně uvolnil Dan Smetana a sólovou akcí upravil na 0:4. Po několika minutách opět prošel Dan Smetana až před soupeřovu branku, rychlou střelou přihrál Štěpánovi Šafránkovi a bylo to 0:5. Soupeřovi už úplně došly síly a tak Dan Smetana zopakoval únik ještě jednou a vstřelil poslední branku utkání - 0:6.
     Závěrem je třeba pochválit všechny kluky a naši jedinou slečnu za snahu a hru bez zbytečných faulů a Dana Smetanu ha "hattrick".