Úvod » Starší žáci » Zprávy z utkání

1. kolo - 9.9.2012 - Lipová - Dolní Poustevna 0 : 6 (0 :3)

publikováno 09.09.2012 (aktualizováno 25.09.2012)

1. kolo --- 9.9.2012 ---  Lipová - Dolní Poustevna   0 : 6   (0:3)
 
     Dnes sehráli naši st. žáci své první utkání na hřišti soupeře, v Lipové. Začátek utkání byl velmi rozpačitý, na obou týmech bylo vidět, že jejich loňské hráčské opory přestoupili do kategorie mladších dorostenců a na jejich bývalá místa nastoupili mladší kluci. Skoro celá první polovina utkání byla plná nepřesných přihrávek a zbytečného honění po hřišti od branky k brance. Naši kluci sice měli několik pěkných šancí, ale chyběla koncovka, jako by se báli vystřelit na branku.
     Vše se změnilo zhruba ve 25', kdy Honza Pham pěkně prošel s míčem až před soupeřovu branku, nahrál Vojtovi Válkovi, a ten pěknou střelou umístěnou do rohu nedal brankáři šanci a upravil skóre na 0:1. To byla velká vzpruha našich kluků a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Ve 27' Štěpán Šafránek přihrál do běhu Danovi Smetanovi a bylo to 0:2. V následující minutě se celá akce opakovala a skóre bylo 0:3.
     Druhou půli utkání začali kluci zase opatrně, opět měli několik gólových šancí, ale začala se projevovat únava. Kluci zpomalili hru, což vyhovovalo soupeři. Několikrát jsme změnili posty hráčů a pomohlo to. V 53' se krásně uvolnil Dan Smetana a sólovou akcí upravil na 0:4. Po několika minutách opět prošel Dan Smetana až před soupeřovu branku, rychlou střelou přihrál Štěpánovi Šafránkovi a bylo to 0:5. Soupeřovi už úplně došly síly a tak Dan Smetana zopakoval únik ještě jednou a vstřelil poslední branku utkání - 0:6.
     Závěrem je třeba pochválit všechny kluky a naši jedinou slečnu za snahu a hru bez zbytečných faulů a Dana Smetanu ha "hattrick".
 
 
Sestava:
Hofman - Tomek Z., Oryekhová, Smetana, Pham Honza, Válek, Šafránek, Soukup.
Střídačka: Schmalz, Kuchař, Tomek F.
Střídání hokejové, zahráli si všichni.
 
Branky:
Válek (Pham)              - 0 : 1
Smetana (Šafránek)   - 0 : 2
Smetana (Šafránek)   - 0 : 3
Smetana                      - 0 : 4
Šafránek (Smetana)   - 0 : 5
Smetana                      - 0 : 6

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kategorie: fotbal

Návštěv: 36815
Dnes: 8
Online: 1

Naši sponzoři a partneři
  • MÚ Dolní Poustevna
  • FAČR
  • Carsten Puhlmann

Aktualita

HALOVÝ TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ – O POHÁR MĚSTA - Mikulášovice – 27.1.2019
HALOVÝ TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ – O POHÁR MĚSTA Mikulášovice – 27.1.2019   Sestavy: DP/VŠ A: Svobodová – Liška, Kramer, Formánek, Vorel, ...

Kalendář akcí

« 02 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace